Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mówiłem nie wydostałem się z okolic bloku ale trochę popyrkałem wokół - się nauczę będzie dalej jeżdżone ale dziękuję wszytkim którzy się stawili mnie powitać :riding::cheers:

╭━━━━╮

┃╭╮╭╮┃

┗┫┏━━┓┣┛

┃╰━━╯┃

╰┳━━┳╯

╲╲╲╲

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas widzialem ciebie z jeszcze jednym motocyklista na pilsudskiego kolo Tulipana jechaliscie w strone centrum a ja w strone Widzewa na SV i pojechalem sobie na della bo myslalem ze cos sie dzieje a tam cisza i spokuj ;(

 

Krzysiek, faktycznie lecieliśmy w stronę centrum - 2 motongi. Na dellu byliśmy 2 razy ale nic się nie działo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja juz jestem w domu i przy kompie ;)Fajnie było ale nigdy wiecej na gs ;P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dawał tylko pytanie ile on w tym tempie pociągnie ;P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pociągnie, pociągnie... z nami nie pociągnie !?! ... tempo było pod znakiem mgły,czyli nic nie widzę, w szczególności znaków ograniczeń prędkości :riding:

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze kombinowałam, że się odłączyłam. Jestem ciekawa czy ktoś zauważył gdzie się odłączyłam. ;)

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że wstawicie tą fotkę :smile:

╭━━━━╮

┃╭╮╭╮┃

┗┫┏━━┓┣┛

┃╰━━╯┃

╰┳━━┳╯

╲╲╲╲

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinna być spod Centrum Handlowego

╭━━━━╮

┃╭╮╭╮┃

┗┫┏━━┓┣┛

┃╰━━╯┃

╰┳━━┳╯

╲╲╲╲

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cuś tyn tego to jutro w Głownie choppery o 12stej na orlenie się zbierają i jedziemy na zamek w Oporowie..... Jest nas 4-ech... jak ktoś chce to się stawić można :-) Będą 3 shadowki i jeden HDek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mgiełka konkretna w dodatku przecierałem jako pierwszy... zdarza się :smile: Nie wiem jak się skończy wieczór w warce ale jak będe (się) oszczędzał a w niedziele pogoda dopisze to chętnie bym troszku poltał.

 

Fotke mam gdzieś w komie nie wyszła najlepiej więc nie pokazuje http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latał ktoś dzisiaj??? Ja przed chwilą wróciłem z jesiennego latania:) :smile: Cholernie zimno

zimno ??? wróciłem o 17.30.. na kalkulatorze 200km i nie zmarzłem ani trochę.... może kolega rozporka nie zapiął i przeciągi były :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...