Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze trzeba miec w miare duzy asortyment zeby mozna bylo robic nie "parozlotowe" zakupy... ;) wiec jest nauczka na przyszlosc... :decayed:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba thready pomyliliscie...

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurtowo tzn 2 sztuki..... pewnie sie i tacy znajda ....jak dla mnie temat "rzeka".... :biggrin: wiec THE END :biggrin: Jak ktos bedzie latal ok 17 ... ja sie pisze :biggrin:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze bylem na stacji pod Mc od 17;15 prawie do 18 i nikogo nie bylo ;]

Pod którym McD? Je przyjechałem koło 17.45 a Czarna chwilę później. Zanim przyjechała jeździłem wkoło McD i nikogo nie widziałem.

|'^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^|*||__
|-TEAM MONSTER ENERGY- |*||''|";\,____
|__...__...__by_Kawasaki ___|*||_|_|,,..,,,,]|
""(@)''(@)'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''(@)(@)** (@)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie :P Tylko pogadalem z jakims zulem z 30 min bo dalem mu na browar to sie przyczepil :biggrin:

trzeba było wziąć go na plecak to miałbyś z kim polatać :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jadęmyć pomnik na cmentarzu....kto się podłącza? :smile:

|'^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^|*||__
|-TEAM MONSTER ENERGY- |*||''|";\,____
|__...__...__by_Kawasaki ___|*||_|_|,,..,,,,]|
""(@)''(@)'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''(@)(@)** (@)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie jutro ktoś gdzieś ?

Podaj konkrety Darku, bo może bym się skusił - aczkolwiek bardziej niedzielny wypad preferuję :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj konkrety Darku, bo może bym się skusił - aczkolwiek bardziej niedzielny wypad preferuję :smile:

 

Właśnie nie mam konkretów chętnie się przyłączę do kogoś na jakiś nie za długi wypad

 

Jutro jade do Spały na 2 motongi, może dołączy Panczo Lucas666 i Kydy, mają pomyśleć dziśiaj bo piją razem teraz( modne na forum:P)

Wyjazd ok 11

 

Hm jak piją to przeważnie się to kończy tak że jutro nigdzie nie pojadą .A skąd wyjazd?

 

W niedzielę też się chętnie przejadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę odpadam - właśnie się dowiedziałem, że mam inne plany :P Natomiast na niedzielę uderzam prawdopodobnie z Emilem do Spały, może ktoś się przyłączy - zobaczymy.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nigdy tam nie byłem a wszyscy tam gnają .Co ciekawego jest w Spale?

Ja byłem tylko w tej 'darmowej' części, jeżeli się deklarujesz to możemy się umówić na niedzielę i śmigniemy w część 'płatną' także :smile: Kilka miejscówek i do domu.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy, dajcie jeszcze znać, jak będziecie uderzali na spałę. Dziś tyram do 22 :/, potem piwko na mieście z ekipą z pracy (kumpel odchodzi z końcem października z roboty), ale nie mam zamiaru dużo pić, co by właśnie gdzieś w niedzielę skoczyć. Może jak już do Spały, to i willę gierka zahaczyć (ot jako punkt odwiedzania)? http://mswietlik.prv.pl/willa%20gierka.html

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...