Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Taka trasa na dziś:
https://goo.gl/maps/q5Y6RJ27Y5U2

W planie zwiedzanie Muzeum Motoryzacji PRL w Otrębusach a w drodze powrotnej obiad w karczmie Strzelna. Czekam na sugestie i możliwe modyfikacje. Ktoś chce lecieć? :)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka trasa na dziś:
https://goo.gl/maps/q5Y6RJ27Y5U2

W planie zwiedzanie Muzeum Motoryzacji PRL w Otrębusach a w drodze powrotnej obiad w karczmie Strzelna. Czekam na sugestie i możliwe modyfikacje. Ktoś chce lecieć?
Jakie godziny?

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finalnie poleciałem do Kutna, Płocka i Włocławka, trochę połaziłem, porobiłem zdjęć, kupiłem magnes i wróciłem koło 17:00. Muzeum PRL zostaje na następne weekendy.

 

Dnia 6.04.2019 o 09:56, Piuriel napisał:

Jakie godziny? 

Sorry ale jak pisałes to ja już byłem w trasie :)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja odwrotnie, dla mnie 9:00 wyjazd max bo szkoda mi pięknego dnia. Zwłaszcza jak planuję 300km+ ze zwiedzaniem :)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, outsidermma napisał:

Nie wiedziałem o tym muzeum. A zastanawiałem się gdzie tu pojechać na kolejny wypad. 

Ja chyba tam lecę w kolejny weekend. Jak coś można lecieć :)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka podobnych wypadów już zaplanowanych. Mnie generalnie interesują opuszczone kompleksy, zamki, ogólnie historia średniowiecza i rycerstwa oraz motoryzacja szerokopojęta. No i fajnie pojechać z grupą, z którą można pozwiedzać a nie zapierdzielamy 200+, selfie, obiadek i powrót tak samo. Jak coś to zapraszam na priv albo na facebooka.

W czerwcu planuję coś takiego:
http://www.zamekczersk.pl/index.php?NR=191
Jeszcze nie wiem którego dnia, ale pewnie sobota albo niedziela :)

Edytowane przez Aidekk (wyświetl historię edycji)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stateczni, rozważni i odpowiedzialni motocykliści rozważają niebawem kolejną penetrację ściany wschodniej. Jeśli ktoś również ma podobne rozkminy, dawać znać, można gdzieś się ustawić na miejscu na figielki i psoty. 

A każdy plan można zmienić
Lecz wolę życie bez planu
Jak tylko odkurzę mieszkanie
Zdobędę mury Libanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma ochotę na jakiś przelot majówkowy? Jakby co chętnie się przelecę a w grupie raźniej :)

Chętnie zobaczyłbym rezerwat archeologiczny pod Kaliszem bo tam mnie jeszcze nie było:
https://pl.tripadvisor.com/Attraction_Review-g274829-d7002045-Reviews-Piast_City_Archeological_Preserve-Kalisz_Greater_Poland_Province_Central_Poland.html

Ewentualnie może Biskupin? :)
http://www.biskupin.pl/

Edytowane przez Aidekk (wyświetl historię edycji)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment albo piątek 3 maja, albo niedziela 5 maja. Zgadujemy się u mnie na facebooku, jako że tu jest mały odzew. Ostateczną decyzję podejmiemy 1-2 maja, jak się wyklaruje pogoda, bo wg obecnych prognoz sobota ma być słoneczna a piątek i niedzielę ma padać. Będę pisał :)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Aidekk napisał:

Zgadujemy się u mnie na facebooku, jako że tu jest mały odzew.

Ja obserwuję pogodę i wątek :) także jak coś to daj tu znać lub też podpowiedz na PW gdzie Cię na fb szukać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Aidekk napisał:

Na ten moment albo piątek 3 maja, albo niedziela 5 maja. Zgadujemy się u mnie na facebooku, jako że tu jest mały odzew. Ostateczną decyzję podejmiemy 1-2 maja, jak się wyklaruje pogoda, bo wg obecnych prognoz sobota ma być słoneczna a piątek i niedzielę ma padać. Będę pisał :)

Może będę chętny na traske w kontakcie Facebook 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd finalnie 8:00 jutro 1 maja ;)

Niedługo wrzucę gdzie zbiórka.

Edytowane przez Aidekk (wyświetl historię edycji)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie: jutro 1 maja godz 8:00 na Castorama przy wylocie na Zgierz. Przyjeżdżamy ZATANKOWANI POD KOREK! Wylot max 8:10. Jedziemy na Łęczycę i dalej wioskami i polami :D

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Mario napisał:

A te wioski i pola jakieś konkretne (mapa traski) ?

Do Biskupina lecimy tak:
https://goo.gl/maps/WC7GStMA3gPhYDAL8
i chyba zrobimy tylko Biskupin. Okazuje się, że jakiś festyn wiosenny jest tam właśnie 1 maja :)
 

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z @Mario też planujemy ruszyć gdzieś od rana w godzinach 9:00-9:15 z pod Auchan. Co do dokładnego planu majówkowego przejazdu,  to jeszcze go nie ma ale celujemy w jakąś trasę w okolicach 200-300km . Pogoda ma dopisać więc zapraszamy chętnych :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, ja w sobotę byłem w Licheniu przez Sompolno, to nie chce powtarzać trasy.
Jakaś Sielpia dołem do i górą powrót, albo jakimiś bocznymi... bez stresu, może z jedzonkiem po drodze.

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Hmm... ładna pogoda - może ktoś z okilic Łodzi pisałby się na weekendową wycieczkę w Bieszczady? (Solina i okolice)
tempo raczej spokojne (transalp 650 na k60 i po implencie w barku "wyłączona nieśmiertelność")

*ok - zwala mi się rodzina + urodziny bratanka więc temat nieaktualny ;/

Edytowane przez Geralt (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...