Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Kefas napisał:

nie wiem, jakiś krótki przelocik, max 1h. Ja tak po 20. mogę na ten moment

Dobra 20 po 20 pod Auchan? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rawie Mazowieckiej jest dziś jakaś impreza i będzie pokaz stunts w wykonaniu Ewy Pieniakowskiej, Rafała Pasierbka i Marcina Głowackiego. Pokazy zaczynają się o 15 ale wcześniej pewnie też jest co zobaczyć na targowisku. Chce wystartować z Łodzi jakoś o 13, jak by co to będę czekać na chętnych przed 13 na stacji Orlena przed M1 na Brzezińskiej. jak cośto piszcie na koma 508084665 pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na przejażdżkę na szaniec majora Hubala, później cześć trasy historycznej , nie potrafię jej teraz znaleźć ale przy szańcu jest mapa, dojazd do szańca asfalt ostanie 2km żwirek i później sam żwirek ostrzegam żeby nie było 😉?

wyjazd około 17 jak coś tak. 660084013

 

Edytowane przez Przem (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kombinuje ktoś coś w weekend ? Jakiś wypad nad jeziorko od rana, aby dojechać i myju myju w jakimś fajnym bajorku  i aby nie robić miliona kilometrów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie miał planów na jutro, to znajomy motocyklista bierze ślub. Robimy obstawkę, spotykamy się ok 1345 pod Auchanem, planowany wyjazd  1400. Sam ślub o 16 w Bedoniu. Generalnie jak komuś by się nudziło, to może pod Auchana podjechać, to się dowie szczegółów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro po pracy planuję sobie zrobić małą wycieczkę (tak w granicach 15:30-16:00 start z centrum. Ktoś coś? Kierunek jak na razie nieznany, do dogadania :) Mogę latać tak do 22-23 także można się gdzieś trochę dalej wybrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Jutro, niedziela 10/06 około godziny 10:00 planujemy ruszyć w jedno moto, 2 osoby, do Torunia w celu zwiedzenia miasta, zrobienie grilla na świeżym powietrzu i przewietrzenia maszyny, tempo spacerowe. Kto chętny, niech pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzien temu wybralismy sie przy 30*C do Kazimierza

Kuźwa nigdy wiecej zwiedzania przy takiej temperaturze.

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Bulba napisał:

Tydzien temu wybralismy sie przy 30*C do Kazimierza

Kuźwa nigdy wiecej zwiedzania przy takiej temperaturze.

bo to trzeba jechać turystycznie, spodenki i buty na zmianę i można cisnąć :D 

ale jutro to chyba podobno pada :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na pogodę i w Toruniu ma nie padać, tak samo jak i w Łodzi.. Co do zwiedzania to owszem, ciuchy na zmianę, moto na parking jak trzeba i załatwione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

moze jutro jakis przelocik? start w okolicach 15-16 z centrum. Limitów czasowych nie mam, moge i do 23 latać. może jakiś dalszy trip? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...