Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

W nadchodzącym tygodniu poza piatkiem bede dość luźny do ok16 więc jak ktoś akurat przypadkiem pracuje dla hamerykanskiej strefy czasowej to można coś polatac po okolicy w godzinach pracy normalnych ludzi :smile:

 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mr.R napisał:

Dzięki panowie za wycieczkę 😁 

i panie :P

 

też dziękuję i do następnego :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki ładny dzień że aż żal w domu siedzieć. Jedziemy jakąś traskę?

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co proponujesz i o ktorej ?

 

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to jutro mam ambitny plan rano zobaczyc czy tama we Włocławku jeszcze stoi. wyjazd tak ok 8 z lotosu na skrzyżowaniu aleksandrowskiej z wlokniarzy, dolot krajowka zeby się autostrada nie męczyć. później do Płocka na gofra czy coś i powrot. Jakby ktoś był chętny niech da znać na forum lub SMS - tel w profilu. tak na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja spróbuję - jakiś przelocik jutro - wyjazd ok. 15:30-16? Można zobaczyć, czy tama we Włocławku nadal stoi (w niedzielę jeszcze stała :D), czy tama na jeziorsku ma się dobrze (w tym roku jeszcze nie byłem) albo coś? Był ktoś przy zamku w Sobocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję w czwartek na spocie zorganizować przejazd pod szpital Kopernika gdzie leży Paweł, który 2 dni przed rozpoczęciem sezonu w Atlasie miał wypadek. Według informacji, które dostałem jest wybudzany.  Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Planuje jutro z rana ok 10. przejazd do Bełchatowa (nie wiem jeszcze którędy). Powrót przez Zelów-ŁASK- Konstantynów. Jak ktoś chętny to zapraszam (mozemy odwiedzić górę Kamieńsk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze jest późno, ale jutro ok 11-11:30 zbiórka pod Castorama na Radogoszczu (przy zgierskiej) i lecimy na tamę Włocławek, szama dobra i powrót. Planuje być ok 17 w domu.
Są póki co 2 motocykle. Tempo turystyczne.

 

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodził mi po głowie zameczek krzyżacki w toruniu na spacer, ale chyba będzie kierunek na zamek w olsztynie i jakieś lodziaki ;)

Marcin, jakieś nury byś dla nas zorganizował :biggrin: (to tak przy okazji leć do powitalni i wpisz coś tam o sobie - może się przydać tym co lubią wodę głębiej niż po szyję ;) )

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcin Sadowski napisał:

Ktoś dziś do Spały albo Bełchatów ? A może Toruń na tor jakieś pokazy driftu podobno będą. 

Z tego co wiem to drift rozpoczyna się w wickend majowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek, 4 maja planuję jakiś większy oblocik, tak z 400-600km myślę w jeden dzień zrobić. Traska jeszcze się tworzy, wyjazd raczej bardzo wcześnie rano (lepiej zostawić sobie czas niż wracać po nocy). Pisze się ktoś? Na razie myślałem o przelocie na półnoć (kujawy) ale jakby ktoś miał pomysł na południe Polski (ja się słabo znam :)) to piszcie. Jutro wyjeżdżam na śląsk na kilka dni to może coś jeszcze się urodzi.

Konkrety na dziś:
- Maraton 4 maja
- Start wcześnie rano (ja to nawet rozważam 6:00)
- Powrót wieczorem (okolice 20:00)
- Tempo sportowo turystyczne z rana i bardziej turystyczne wieczorem (bo zmęczeni)
- Kierunek - do ustalenia, na razie mam takie warianty:
1. Bydgoszcz, Biskupin, Kruszwica
2. Bydgoszcz, Kłomino (tam jest opuszczone poradzieckie miasto), dalej nie mam pomysłu :P
3. Śląsk i szwędanie się po zamkach - tu nie mam trasy
4. Wpadł mi do głowy pomysł okolic Rzeszowa - nigdy tam nie byłem, może są tam jakieś fajne rzeczy?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TheDiabolico21

Hej, wlasnie chce sie zaraz wybrac i jakis zameczek pod lodz look'nąć, trasa max kilkadziesiat km w jedną stronę, tempo ..raczej spacerowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...