Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Najciekawszy był powrót, gdy wjechaliśmy na trasę się wyszaleć Dołączona grafika

 

 

 

Byliśmy w głownie przy zbiorniku wodnym oraz w centrum Głowna na lodach - więc nie wiem czy to my? :biggrin:

 

 

ja przez Głowno przelatywałem ok 17 stej i wracałem ok 18stej więc jest szansa że się gdzieś mijaliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuć kilka zdjęć ze stadionu. Też jestem Ciekawy jak to wygląda bo podobno robi wrażenie. Panowie a Wy w ile motorków lecieliście do Głowna?

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy nie denerwuj się tak, że ktoś chciał odłączyć się po 3 postojach w przeciągu 1 godziny. Możesz po imieniu :smile: pisać bo to ja wyrwałem pierwszy. A, że urwało się jeszcze parę motongów to już jest inna sprawa - pewnie jakbym się urwał sam to bym nie szukał tego stawu yyyy tzn jeziora i pojechał trochę dalej. Dlatego przepraszam Krzyśka i jeszcze jednego kolegę, że wyrwali i nie zobaczyli jeziorka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się prowodyrem akcji...Równiez przepraszam, zakładałam że poczekam na reszte troszke dalej...ps nasze wersje wydają się niespójne... trzeba było ustalić wspólną;)

zwątpisz - nie ma Cię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy nie denerwuj się tak, że ktoś chciał odłączyć się po 3 postojach w przeciągu 1 godziny. Możesz po imieniu :smile: pisać bo to ja wyrwałem pierwszy. A, że urwało się jeszcze parę motongów to już jest inna sprawa - pewnie jakbym się urwał sam to bym nie szukał tego stawu yyyy tzn jeziora i pojechał trochę dalej. Dlatego przepraszam Krzyśka i jeszcze jednego kolegę, że wyrwali i nie zobaczyli jeziorka.

Nie denerwuje się Łukasz, bo to był zaplanowany nad jeziorem mój ostatni przystanek, także już poniekąd domyślałem się, że ekipa się rozpadnie. To, że ktoś chciał jechać szybciej jest jak najbardziej zrozumiałe, ale wystarczyło powiedzieć przed wyruszeniem, że spotkamy się na miejscu i tyle. Przez takie akcje, że grupa się odczepia, to z Emilem nie będziemy robić na zakończenie dłuższych przejazdów, bo na pewno się ktoś wyłamie i tyle będzie z jazdy w grupie Dołączona grafika

 

kto dzisiaj lata?...

Zaproponuj coś, to przemyślę sprawę - wyjątkowo jestem dzisiaj wcześniej w domu, także może wykorzystam ten czas :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chetnie po centrum polatał max jakis konstantynow czy aleksandrow w tygodniu malo czasu na dalsze wyjazdy spotkac sie ok 20 na dellu wytypowac prowadzącego śmiałka i jazda. Ktoregos weekenda mozna by bylo poleciec na rossoszyce warta jeziorsko sieradz i powrot przez zdunską lask pabianice. Oby tylko pogody nie zabraklo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chetnie po centrum polatał max jakis konstantynow czy aleksandrow w tygodniu malo czasu na dalsze wyjazdy spotkac sie ok 20 na dellu wytypowac prowadzącego śmiałka i jazda. Ktoregos weekenda mozna by bylo poleciec na rossoszyce warta jeziorsko sieradz i powrot przez zdunską lask pabianice. Oby tylko pogody nie zabraklo..

jak kanzas to też sie piszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? w sumie to już nie wiem czy ktoś dzisiaj lata czy nie :smile: Podjade na della (krańcówkę, rondo) koło 20, 20:30 i zobacze czy ktos bedzie. Jak nie to zwykły COMIK zalicze i zawine do chaty. W razie czego telefon do mnie jest w stopce. PZDRCodzienny Obiazd Miasta i Okolic zaliczony. Na dellu (krańcówce) kilku niemogących się zatrzymać ścigaczy :smile: więc Piłsudzudzkim Mickiewiczem do Włókniarza potem do Alexa i powrót przez Kanzasa do Łodzi :riding:

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj również ja zawitałem na Dellu po raz pierwszy :)Nikogo niestety nie znam osobiście z Forum. Następnym razem postaram się wcześniej zaanonsować :riding: Ja też zazwyczaj mam czas dopiero koło 20:30, 21:00 (usypiam córkę i żonę :whistling: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...