Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jaquzie napisał:

Ja się wybieram, tyle, że 340km w 1 stronę ;) 3miasto ;)

O której startujesz z Łodzi i co chcesz zobaczyć w 3mieście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, koperta4512 napisał:

O której startujesz z Łodzi i co chcesz zobaczyć w 3mieście?

staruję wcześnie rano, a w 3mieście odwiedzam siostrę, i zostaję tam z tydzień ;)

Ogólnie 3miasto znam prawie jak własną kieszeń, więc standardowo będzie łażenie po Gdyni, Sopocie, Gdańsku (akurat mamy jarmark dominikański), Hel, Westerplatte.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DoggY, nie autobahnem, ominę ile się da.

Trasa na łęczycę, potem na ciechocinek, popatrzeć na tężnie, na świecie i dalej poza autobaną do S6 i do Gdyni.

A wypad coś koło 6 by nie tracić dnia ;) ot taki tygodniowy relax nad morzem.

Ps. Jadę z plecakiem. Przelotowo turystycznie.

 

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, jaquzie napisał:

DoggY, nie autobahnem, ominę ile się da.

Trasa na łęczycę, potem na ciechocinek, popatrzeć na tężnie, na świecie i dalej poza autobaną do S6 i do Gdyni.

A wypad coś koło 6 by nie tracić dnia ;) ot taki tygodniowy relax nad morzem.

Ps. Jadę z plecakiem. Przelotowo turystycznie.

 

no i słusznie trzeba omijać autostrady :smile: bo jest po prostu nudno. Jakby ktoś jednak startował koło 11 to ja chętnie się podepnę :riding: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jaquzie napisał:

DoggY, nie autobahnem, ominę ile się da.

Trasa na łęczycę, potem na ciechocinek, popatrzeć na tężnie, na świecie i dalej poza autobaną do S6 i do Gdyni.

A wypad coś koło 6 by nie tracić dnia ;) ot taki tygodniowy relax nad morzem.

Ps. Jadę z plecakiem. Przelotowo turystycznie.

Napisałem Ci wczoraj wiadomość skąd startujesz z Łodzi ale nie otrzymałem odpowiedzi.

 

10 godzin temu, MaDDoggY napisał:

 Jakby ktoś jednak startował koło 11 to ja chętnie się podepnę :riding: 

Jak masz pomysł na trasę to możemy się spotkać w Łodzi i się przejechać, bo przewietrzyłbym maszynę ale nie mam pomysłu gdzie jechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, koperta4512 napisał:

Jak masz pomysł na trasę to możemy się spotkać w Łodzi i się przejechać, bo przewietrzyłbym maszynę ale nie mam pomysłu gdzie jechać ;)

Hej, też nie mam pomysłu gdzie jechać :sad2: nie wiem czy po okolicy się nie pokręcę po prostu, myślałem też żeby uderzyć w kierunku Opatówka nigdy tam nie byłem a trasa lecie przez jeziorsko wiec można o klasykę zawadzić. Niestety trochę mamy obsuwę z plecakiem więc nie wiem kiedy wyruszymy - planowana 11 jest właśnie teraz :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dyzio81 napisał:

Chętnie bym się przejechał gdzieś tylko co i jak 

To co, 16-16:15 na Auchan? Mozna zrobić na szybko jakies jeziorsku albo coś :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, Kefas napisał:

To co, 16-16:15 na Auchan? Mozna zrobić na szybko jakies jeziorsku albo coś :smile:

Byłem dziś i polecam :smile: Fajnie wieje :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek planuje sobie po pracy polecieć na tamie we Włocławku, później coś tam w kolo i powrot wieczorkiem. Start ok godziny 16, jak będą chętni to dokładne miejsce umówimy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.08.2017 o 19:57, Kefas napisał:

We wtorek planuje sobie po pracy polecieć na tamie we Włocławku, później coś tam w kolo i powrot wieczorkiem. Start ok godziny 16, jak będą chętni to dokładne miejsce umówimy :smile:

I jak tam nadal planujesz? Czy już to realny plan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda niepewna.

Ps. Ktos dzisiaj jechal motongiem na 06:00 do roboty ? :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bulba napisał:

Pogoda niepewna.

Ps. Ktos dzisiaj jechal motongiem na 06:00 do roboty ? :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

Byłem w samym centrum burzy na A1 pomiędzy zjazdem na bałuty a tym do centrum (na olechów?). To co przeżyłem to tylko ja wiem. 30km/h, rzucało po całym pasie, ciemno, czułem się jak pod przysznicem. W sumie to można powiedzieć, że jechałem do roboty ale po tym co mnie spotkało pojechałem do domu się przebrać. Musiałem przejechać całą łódź (olechów - teofilów), brodziłem po zalanych ulicach (hayabusą), po błocie tam gdzie się nie dało już brodzić, ogólnie to chwile grozy przeżyłem ale wszystko się dobrze skończyło. Można powiedzieć, że jestem z siebie dumny :biggrin:

 

Dnia 8.08.2017 o 15:54, Pluto800fi napisał:

I jak tam nadal planujesz? Czy już to realny plan?

Sorry, że dopiero teraz odpisuję ale na kompa dopiero wszedłem. Jak pisałeś tego posta w sumie startowałem - następnym razem zadzwoń - telefon znasz :smile: to się dogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...