Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, to wstępnie tak:

13:45 na auchan, tak, zeby max o 14 wyjechac. Proponuje jakiegos klasyka na poczatek sezonu typu kleszczow lub jeziorsko, pozniej kto chce to na grila :smile: Na miejscu ustalimy szczegóły, ważne tylko, żebyśmy wszyscy zatankowani byli i sprawdzone ciśnienie w oponach ;).

 

Edit: kiełbę będzie można spokojnie kupić w drodze powrotnej myśle, zahaczymy jakąś stację czy sklep i będzie

 

Postaram się wyrobić ale chyba będę w okolicach 14 bardziej niż 13:45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polatane. W sumie koń pierwszy tego typu wypad w sezonie - mega się cieszę. Wizyta na grillu też udana. Dzięki za mile towarzystwo i do następnego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tam latał na czarnej R1 lub R6 ? Bo dzisiaj na Olechowie jakaś ku*wa wyjechała z Lidla z podporządkowanej. Przód cały skasowany, a widać że piękna była. Nie wiem co z kierowcą, bo samego zajścia nie widziałem :unsure: Może ktoś kojarzy i wie jak się sprawa zakończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś do Zamku i Ogrodów w Gołuchowie? Bo zbieram się z plecakiem za jakąś godzinkę, półtorej, na spacer ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 14:00 pogorszenie pogody więc proponuję przelocik tak do 200-300 km. Ktoś coś?  Czekam do 10:00 max i jak nikogo nie będzie lecę sam.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że obaj jesteśmy z Retki to może 10:00 Shell na skrzyżowaniu Wyszyńskiego i Armii krajowej? 

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę leciał z Kanzas do Starowej po Filtr oleju.

Potem nawrotka i spuszczanie i wymiana i montaż i potem mogę się przejechać :smile: ... ale może mnie najść na wymianę świec więc nic pewnego :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

W niedzielę planuję się troszkę motocyklowo zmęczyć. Plan jest taki, żeby pojechać do Bydgoszczy, tam odwiedzić kilka miejsc, polatać po okolicach i później wrócić do Łodzi. Myślę, że wyjdzie gdzieś ok 600km+.  Z grubsza plan imprezy taki:

- Wyjazd bardzo wcześnie rano (max. 7:00 już w trasie) aby być jak najwcześniej na miejscu (powiedzmy ok. 9:00)

- Jemy jakieś śniadanie, tankowanie itp

- Odwiedzamy starówkę, Dolinę Śmierci, coś co mi jeszcze wpadnie do głowy ;)

- ok. godziny 13 obiad + zgarniamy znajomego

- latanie ze 2-3h po okolicach (np Ostromecko,  Kruszwica (mysia wieża), Zamek w Pakości, tama we Włocławku, ruiny zamku w Raciążku albo w drugą stronę - Koronowo i okolice. Jak będą chętni to się dowiem co można w okolicach pozwiedzać ;)

- powrót do Łodzi tak na 17-20 (zależy jak nam zejdzie i jak będziemy zmęczeni)

Tak jak pisałem na początku: kilometraż gdzieś w granicach 600 czyli paliwo + pewnie jakieś obiady to koszt wycieczki rzędu 300 - 400 zł, zależy ile kto je i ile komu pali. 

Ktoś chętny? Jak będzie zainteresowanie to utworzę nowy wątek ze szczegółami żeby tu nie zaśmiecać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...