Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

jechać nie mogłem, ale chciałem chociaż podjechać na Statoil i przywitać się. spóźniłem się 30 sek. - ale była LwG na skrzyżowaniu (niebiesko-biało-czerwona Africa :biggrin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnei było na crosikach, chociaż tą chwile na starcie :biggrin: 
dzieki za przelocik.

 

PS. Mati, natępny motór kup se jednak czerwony.  :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polatał teraz jak są chętni bo o 20:00 siatkówka :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o co wonty?

 

nie chociaz jak zapier***al ktoregos dnia peleton to tylko czekalismy az ktorys przyhamuje albo sie pomyli i bedzie domino...

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają tyle miejsc do jeżdżenia... Brak mi słów. Zresztą, był już wątek na forum na ten temat - jednym słowem, szkoda czasu aby zwracać sobie nimi głowę. Są ekspansywni, widzą tylko czubek własnego nosa i mimo i tak dużych przywilejów ciągle chcą więcej (A oc płacić nie muszą, bo po co..., przepisy? Po co je znać...). Są jak rak... (wiadomo jest grono normalnych cyklistów, lecz ludzie pokroju "łódzki rower", lub masa krytyczna, skutecznie wyrabiają negatywną opinię rowerzystom).

Edytowane przez Zontey (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o co wonty?

 

nie chociaz jak zapier***al ktoregos dnia peleton to tylko czekalismy az ktorys przyhamuje albo sie pomyli i bedzie domino...

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

że za szybko, a było ich z trzydziestu a ja sam. Nie biłem się tylko powiedziałe spier... cie:-)co też uczynili.

Live slow!!!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech pilnuja wlasnego nosa :smile: oni maja obowiazek jechac jeden za drugim jak jest inny uzytkownik drogi a tego nie robia. wspomniany peleton zapierdzielal srodkiem ulicy z niemala predkoscia

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech pilnuja wlasnego nosa :smile: oni maja obowiazek jechac jeden za drugim jak jest inny uzytkownik drogi a tego nie robia. wspomniany peleton zapierdzielal srodkiem ulicy z niemala predkoscia

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

Krzysiek doskonale wiesz, że tak nie jest. Oni tylko słyszą i wiedzą, że mogą jechać koło siebie, a to że jeżeli nie utrudniają innym to już przerasta ich percepcję. Jak robiłem pytanie do egzaminu teoretycznego miałem pytanie, czy motorowerzysta może jechać obok innego motorowerzysty. Zaznaczyłem, że tak, jeżeli nie utrudnia ruchu innym (tak jak jest z rowerami), a tu się okazało, że nie może. I gdzie tu sprawiedliwość?

 

Problem jest taki, że władze, głównie samorządowe dały im masę przywilejów i części z nich się wydaje, że tak ma być, bo są lepsi i oczekują kolejnych przywilejów. Nie chcę w żaden sposób prześladować rowerzystów, ale żądam przestrzegania obowiązującego (już tak łagodnego dla nich) prawa.

Dobra nie muszą mieć uprawnień, OC itp, no ale światła to wypadało by mieć w nocy, tak samo jak jeździć gęsiego, jak jest ruch i zachowywać szczególną na przejazdach przez ulice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja napisalem ze tak jest? nie jest. chodzi o to ze wlasnych obowiazkow nie znaja a jeszcze czepiaja sie innych :smile:

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robiłem kółeczka to ładnie jechali gęsiego

Było spoko

Ale zawsze mogę się zatrzymać i zejść z moto oczywiście zamienić parę słów :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadyyyyyyyma :*

 

Live my life like I'm a beast.

dobrze ze Karpia mamy po swojej stronie <3

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale miasto cały czas podtrzymuje ich mniemanie, że są najważniejsi. Jak widzę postępowanie niektórych rowerzystów (pedalarzy), to przypomina mi się taki średnio śmieszny kawał:

 

Czym różni się pies od kota?

Pies mówi: mój pan jest taki dla mnie dobry, daje mi jeść, dach nad głową, on jest dla mnie bogiem.

A kot mówi: mój pan jest taki dla mnie dobry, daje mi jeść, dach nad głową, on wie, że jestem bogiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...