Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

bo jeśli bez to mi się nie chce tygać 250 km

Dziś było 500, 250 to wzięliśmy na raz bez przystanku :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie mówię że się nie da, Oświęcim i Mrągowo też brałem na raz ... ale po przyjeździe odrazu piwko :biggrin: a tak to trochę lipa :sad2:

Swoją droga - robiliście coś konkretnego jak już dojechaliście ? Widziałem jakąś fotkę z jakimś zameczkiem

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Swoją droga - robiliście coś konkretnego jak już dojechaliście ? Widziałem jakąś fotkę z jakimś zameczkiem

Na miejscu byliśmy ok. godzinki. Obeszliśmy na około park, zamek, weszliśmy do środka, zakupiłem magnes na lodówkę... popykaliśmy fotki itd. Nie było tak, że 2 selfie i do domu :smile:

 

 

 

trzeba wstać wcześniej, a nie leżakować do 11 :biggrin:

To był pełen spontan i przyznaję, że do 10:00 rano myślałem, że nic z tego ne wyjdzie. Chętny był tylko Wojtek, a emq dopiero na sam koniec się dołączył. Ty jaquz płakałeś, że możesz bo musisz ziemniaki obierać :biggrin: :D :biggrin:. Ma przyszłość obierz w piątek i wstaw do wody :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy się kiedy znów wybrać na całodzienny trip, jak kiedyś. Jak kojarzę było to:

- Sielpia,

- zamek chęciny

- jaskinia raj (do której co prawda nie weszliśmy, ale... :biggrin: )

- sanktuarium św. krzyża

- pałac i żubry w kurozwękach

- zamek krzyżtopór

- muzeum orła białego

- jakiś pałacyk biały na końcu

- i papu w leśnej chacie pod opocznem

ile tam było? z 500km też łącznie? ale to było od rana, bo coś koło 8 chyba, i powrót coś koło 21? ;)

 

ps. 499.9, bo robiłem foto zegarów ;) (Wam chyba wtedy więcej wyszło, bo jechaliście kwadratowo :biggrin: )

http://jaquzie.republika.pl/zegary.jpg

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Musimy się kiedy znów wybrać na całodzienny trip, jak kiedyś. Jak kojarzę było to:

Mniej więcej tak to było. I prawie załapaliśmy się na jazdę Rosomakiem :biggrin:

Zdecydowanie trzeba to powtórzyć. Może wyjazd na Kujawsko Pomorskie i zrobimy w końcu te Zamki Krzyżackie, co pisałem w zeszłym roku? Na 2 dni idealnie :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek ma być spoko pogoda, być może to ostatnie gwizdki takie. Może ma ktoś ochotę coś polatać po pracy?

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zdecydowanie trzeba to powtórzyć. Może wyjazd na Kujawsko Pomorskie i zrobimy w końcu te Zamki Krzyżackie, co pisałem w zeszłym roku? Na 2 dni idealnie

 

Masz jakiś konkretniejszy plan? Ja bym się wstępnie pisał na taką zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Masz jakiś konkretniejszy plan? Ja bym się wstępnie pisał na taką zabawę.

Może dziś przysiądę z wujkiem google postaram się coś wymodzić...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to ja zerknąłem trochę w google i chciałbym Wam zaproponować coś takiego: wyjazd w sobotę rano, powrót w niedzielę wieczorem, główne punkty do zwiedzenia to Skalne Miasto w Adrspach oraz zamek w Mosznej, ale po drodze jest jeszcze mnóstwo atrakcji gdybyśmy mieli nadmiar czasu. 

 

1. Wyjazd w sobotę rano z Łodzi (powiedzmy 9) trasa 330 km 

 

z1.png

 

 

w okolicach południa powinniśmy być na miejscu czyli w Skalnym mieście

 

z2.png

 

Zwiedzanie do ok 16-17 i wyjazd do Zamku w Mosznie

 

z3.png

 

Na miejscu meldujemy się ok 19, zakwaterowanie (oraz dzikie imprezy itd ;) :

 

z5.png

 

Następnego dnia wstajemy na luzaku, zwiedzamy sobie zamek i okolice

 

b91b66db76d7f8e58cdcf50aba61f364.jpg

 

i na spokojnie wracamy do Łodzi.

 

Ktoś chętny?

Edytowane przez kabzior (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tą sobotę jest impreza zakończenia sezonu motocyklowego w domu dziecka nr 8 grill a w Lordis impreza do białego rana.

 

Tak, wiem, ale jako że to ostatnie podrygi ładnej pogody oraz akurat mam w miarę wolne to chciałbym zrobić turystykę jakąś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, ale jako że to ostatnie podrygi ładnej pogody oraz akurat mam w miarę wolne to chciałbym zrobić turystykę jakąś.

Wszytko fajnie i rozumiem. Ale z taką trasa było starowac w czerwcu/lipcu. Sam bym się na taki trip zabrał. Ale nie w październiku. Życzę udanego wyjazdu i spokojnej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy to robiłem 2000 km po południowej Polsce, ale chętnych nie było :smile:

Nie dziwię się że nie było, nie każdego stać na wakacje na moto a potem z rodziną. Jedno albo drugie. Przy takiej wyprawie to 800 zł na paliwo jak nic i drugie tyle na noclegi i jedzenie. Plus coś zwiedzić.

 

W 2011 roku. Z bratem i tata pojechaliśmy zwiedzać śląsk i dolny śląsk zebraliśmy ledwie 6 osób. Nie każdy mógł. Szybciej znajdziesz chętny na małe przeloty.

Edytowane przez Buziak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie dziwię się że nie było, nie każdego stać na wakacje na moto a potem z rodziną.

 

Dlatego nie liczyłem że pojedzie każdy :smile:

Ale mniejsza z tym, po prostu wrzucam propozycję, jeśli ktoś jest zainteresowany fajnie, jak nie trudno :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiedzanie do ok 16-17 i wyjazd do Zamku w Mosznie

Dostałem ostatnio cynk od kumpla z Opola co tam siedzi w kulturze, że zamku w Mosznie w najbliższy weekend nie zwiedzisz - ponoć opanowują go Wiedźmini (cokolwiek to znaczy - może jakiś zlot rycerstwa czy coś takiego...).

 

Ja w ten weekend odpuszczam ze względu na forumowego grilla i późniejsza imprezę. Następne weekendy można myśleć i zbierać ekipę.

 

 

Planuję się za to przejechać w Niedzielę ale tak do 200-300 km (startując o 8:00, żeby na 16:00 max wrócić). Ktoś coś? :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traska fajna, zwiedzanie też. Niemniej jednak taki wyjazd powinien zacząć się od piątku. Jazda 330km i później zwiedzanie nie idą w parze. Słabe realia wyjazdu ok 9 i dotarcia na miejsce ok południa. Robiłem ostatnio Czeską Szwajcarię - do Wrocławia "ino mig" dalej już tak słodko nie bylo. Ruszyliśmy w piątek ok 9:00 po drodze małe zwiedzanie obiad papierosek i dotarliśmy na 17:00, w sobotę od rana wejście na Skalny Most - po zwiedzaniu każdy był "padnięty" ni nie myślał o niczym więcej jak grilku i piwku. Niedziela powrót

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Planuję się za to przejechać w Niedzielę ale tak do 200-300 km (startując o 8:00, żeby na 16:00 max wrócić). Ktoś coś?

 

Jeśli się w sobotę zdecyduję też na grilla to w niedzielę może bym pyknął Kazimierz który chodzi już za mną od początku sezonu a ciągle mi się nie udało zawitać. 

Chociaż słabo widzę wyjazd w niedzielę o 8 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż słabo widzę wyjazd w niedzielę o 8

Coś czuję, że pozostaną bliższe wypady i wyjazd nie wcześniej niż o 12:00. Może Nieborów, muzeum motoryzacji PRL?

Czynne 10:00-18:00 w weekendy :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że pozostaną bliższe wypady i wyjazd nie wcześniej niż o 12:00. Może Nieborów, muzeum motoryzacji PRL?

Czynne 10:00-18:00 w weekendy :smile:

Muzeum motoryzacji można zobaczyć na moto bajzlu 3razy do roku jakby ktoś chciał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...