Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh ominelo mnie wczorajsze latanie...szkoda :sad2: xj600 szkoda ze nie dales znac na kom bo ja na forum jestem do 15 :/ jakbyscie dzisiaj mieli jakies plany to ja chetnie :biggrin:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh ja już z tydzień nie jeździłem... Szykuję się na jutrzejszy wieczór, co by pokręcić się po mieście. Czy ktoś planuje jutro rekreacyjne latanko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uderzam na Bełchatów w Niedzielę, zaś w sobotę muszę przetestować nowy napęd i wydech (oby wszystko wyszło dobrze) - mam zamiar zrobić fajną trasę - jeżeli chcesz wyruszać ze mną, to daj znać, bo to nie będzie typowe latanie grupą :P

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak gadaliśmy, ja wstępnie się piszę, ale niestety u mnie to wygląda tak że do samego końca nie wiem czy dam radę:/ Nie mniej jednak już czegoś szukam gdzie by można pojechać. Jakieś preferencje? Długość trasy, okolice...Aaaa jak pojadę to pewnie z dziewczyną, więc dynamika jednak mniejsza niż ostatnio - typowa jazda turystyczna, bez gonienia po dziurach, spokojnie i płynnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jutro odbiore motor to pojawie się pod profi :smile: co do weekendu na pewno robię w sobotę trasę nad białe-płock ale tylko turystycznie tego samego dnia powrót jak sa chętni zapraszam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze miło i sympatycznie, wprawdzie tylko 3 muszkieterów (sir Michał, sir Crm i sir Ja)

ale trasa Dell, Stryków, Zgierz, Aleksandrów, Konstantynów, Pabianice, Rzgów i domek - zaliczona http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif

Do następnego i oby taka pogoda się utrzymała do zimy :smile:

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...