Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie 200 po mieście i lewy pas cały czas a tak serio ja nigdy nie mam parcia. Zawsze się dostosuję,ważne żeby jechać 😁

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie 200 po mieście i lewy pas cały czas a tak serio ja nigdy nie mam parcia. Zawsze się dostosuję,ważne żeby jechać

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

Lewy jest zajęty także tylko prawy zostaje :hihi:.

 

 

 

U mnie niestety gorzej bo jeśli zabieram panią plecakową to prędkość przelotowa spada... więc pytanie z jaką prędkością chcemy lecieć?

 

Na alleg=drogo jest turbo motocyklowe w gazie :laugh2: . Najważniejsze żeby powyżej 200 na trójce. :blink:

Edytowane przez Krzysiek rst1000 (wyświetl historię edycji)

large.593303dbf0906_NapisthebeginerR.jpg.d8326e9181116ec3f6b8722b716ec5c8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na alleg=drogo jest turbo motocyklowe w gazie :laugh2: . Najważniejsze żeby powyżej 200 na trójce.

Mnie nie chodziło o to, że moc motocykla spada jakoś drastycznie tylko o fakt, że mój plecak ma inny próg strachu niż ja :biggrin:


 

 

a tak serio ja nigdy nie mam parcia. Zawsze się dostosuję,ważne żeby jechać

Pogadam z plecaczkiem i dam znać... a jak nie to możliwe, że śmignę sam :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pogadam z plecaczkiem i dam znać... a jak nie to możliwe, że śmignę sam :smile:

 

 

No nie wiem czy to dobry pomysł :P

Edytowane przez Krzysiek rst1000 (wyświetl historię edycji)

large.593303dbf0906_NapisthebeginerR.jpg.d8326e9181116ec3f6b8722b716ec5c8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast skupiać się na weekendzie to dziś by ktoś polatał? Pogoda piękna... a po 18:30 jestem wolny i otwarty na propozycję śmigania, choćby w koło komina ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast skupiać się na weekendzie to dziś by ktoś polatał? Pogoda piękna... a po 18:30 jestem wolny i otwarty na propozycję śmigania, choćby w koło komina ;)

Może być nad jezioro : https://www.google.pl/maps/@51.4092477,19.7281316,14z

large.593303dbf0906_NapisthebeginerR.jpg.d8326e9181116ec3f6b8722b716ec5c8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wycieczka to tak luzem wrzucona przez Krzyska. Monza lecieć gdziekolwiek... jaka traska do 200 km z postojem na żarło?

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zeby na 20:30 jakoś obrócić

Dla mnie raczej mało możliwe bo 18:30 mogę dopiero siąść na moto. No chyba, że mocno turystyczne tempo :smile:

 

To gdzie zbiórka? McDonalds na rogu Włókniarzy/Lutomierskiej po 18:30 a 19:00 wylot?

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie się plany nie zmieniły, więc o ile nie zacznie lać to jadę ;)


Będę przed 19:00, mały poślizg...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Dzisiaj z kumplem chcemy skoczyć nad zalew Sulejowski lub nad Jeziorsko. Zbieramy się koło 17 pod Auchanem, wyjazd 17.15 żeby tam dojechać jeszcze za dnia i chwilę posiedzieć. Ktoś z Was chętny? Albo macie inną propozycję trasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest czwartek i zbiórka o 19, ale tak jak napisałem wyżej, zależy nam na tym żeby dojechać za dnia i chwilę tam posiedzieć. Nikogo siłą nie zmuszam tylko podałem propozycję. Komu pasuje to serdecznie zapraszam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodzi po głowie Włocławek + Gostynin - starówka, obiad, może któryś zameczek/kasztel, a jak będzie pogoda to się można rozwalić nad jeziorkiem tutaj:

http://www.jedrusiowapolana.pl/index.php?id=okolica

 

Jak Włocławek to warto wbić na prywatną plażę nad Wikaryjskim, jest parking strzeżony, ogromny pomost, leżaki, restauracja i w ogóle super infrastruktura. Płatne wstęp 2zł + parking 2zł. Ponieważ po drugiej stronie jest darmowa miejska plaża, to tutaj jest pusto, cicho i przyjemnie. Myślę, że weekend się zapowiada 30+ stopni, więc pewnie tam pojadę. 

Chociaż dopiero co wróciłem z 1700km objazdówki południa kraju i ochotę na moto mam taką, że nawet mi się nie chce z garażu na myjnię jechać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę bym coś pojeździł jednak nie wiem jak z godzinami. 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...