Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

hehe no staralem sie BYKU bede mial nowa maszyne bedzie jeszcze dynamiczniej :)a wracając do tematu moze lepiej nie mowmy na ogolnym co sie gdzie dzieje bo w koncu nie bedziemy mieli gdzie sie spotykac a chyba nie o to chodzi wiec piszcie sobie pewne sprawy na priv!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu to juz nie mozna napisac czym zaowocowala przejazdzka weieczorna?

 

Jasne, ze mozna. Ale napisales to niemal zaraz po poscie Jablony, a do tego tak, jakby bylo to dla Ciebie super osiagniecie - a przynajmniej ja to tak odebralem. A nastepstwo po sobie tych 2 postow daje wg mnie kiepski efekt ;)

 

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woah, woah, woah, ocena występku Jabłona chyba należy do administracji, a takie aferowanie się jego wpisem zaowocowało tym, że niechlubny związek frazeologiczny, którym się kolega posłużył widnieje teraz w połowie postów -_-Sprawa druga - to że Crosiak napisał o swojej dzisiejszej przygodzie może się komuś podobać bardziej lub mniej, ale nie jest to chyba powód do jakiegokolwiek piętnowania, a zwłaszcza podnoszenia lamentu, że "forum zbacza na złe drogi". Nikt nikogo do niczego tutaj nie namawia i nie wiem czemu tylko z racji tego, że to jest forum mamy udawać świętych?W kwestii "tajemnych" spotów to na litość boską, policja wie lepiej od większości z nas gdzie i o której odbywają się imprezy cykliczne (takie jak NIEDZIELNE NIELEGALNE WYŚCIGI SAMOCHODOWE NA ul. OFIAR TERRORYZMU 11 WRZEŚNIA), a o tych bardziej tajemnych wiedzą tylko ci co wiedzieć mają i nie informują o nich na forach, proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale liczy się fakt, że my nie jeżdzimy na żadne wyścigi, tylko spotykamy się by porozmawiać :P ...

 

Bez przesady, prędkość przelotowa 150 km/h jest dla mnie wystarczająca ( a dokładnie dla moich nadgarstków )

 

a jak już będziesz miał nowe moto, to zacznie się jazda sportowa B)http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dla mnie ta predkosc jest juz delikatnie mecząca za bardzo mną trzesie;// moto bez owiewek nie nadaje sie na trase a jezeli juz to 120km/h jest najbardziej komfortowo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woah, woah, woah, ocena występku Jabłona chyba należy do administracji

Niekoniecznie. Uwazasz, ze nie mam prawa skrytykowac tego, co napisal inny forumowicz? Chyba forum jednak tez do tego sluzy.

oper' timestamp='1316385763' post='7136'][/size]a takie aferowanie się jego wpisem zaowocowało tym, że niechlubny związek frazeologiczny, którym się kolega posłużył widnieje teraz w połowie postów -_-

Masz racje - na szczescie swoje posty mozna edytowac, niniejszym to czynie.

Sprawa druga - to że Crosiak napisał o swojej dzisiejszej przygodzie może się komuś podobać bardziej lub mniej, ale nie jest to chyba powód do jakiegokolwiek piętnowania, a zwłaszcza podnoszenia lamentu, że "forum zbacza na złe drogi". Nikt nikogo do niczego tutaj nie namawia i nie wiem czemu tylko z racji tego, że to jest forum mamy udawać świętych?

W kwestii Crosiaka: przeczytaj poprzedni moj post. A w nastepnej: chyba nie zrozumiales sensu mojej wypowiedzi. Przeczytaj jeszcze raz.

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo, akurat do posta crosiaka nic nie mam, złapał mandat-zdarza się. Napisał o tym nawet z uśmiechem więc spoko.Natomiast jeśli Jabłona podczas spotkania z policją nie powiedział im,że ich jebie (używając dokładnie takich słów jak na forum) to jest po prostu tchórzem, internetowym cwaniakiem i nie ma jaj. Rozumiem, też,że jak mu ukradną auto, włamią się do domu itp. to nie zgłosi tego na policję,bo przecież ich jebie tak? Jeśli nie to jest do tego hipokrytą. Secundo, gdzie ja napisałem, że jeżdżę zawsze zgodnie z przepisami? Wskażcie mi cytat. BO ja czegoś takiego nie widzę. Jasne, że naginam przepisy,jasne, że przy ewentualnym zatrzymaniu starałbym się uniknąć płacenia, ale jakby nie dało rady i przyszło by płacić - trudno. Jak ma się jaja,żeby za***przać to trzeba też mieć jaja żeby ponieść tego konsekwencje. A ocena policji w całości to po pierwsze zupełnie inny temat, po drugie wpadacie w generalizację,której motocykliści tak nie lubią w przypadku określania wszystkich jako dawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja jestem za tym, aby nie naginać zasad kultury osobistej - Jabłona otrzymał blokadę na 7 dni i wysoki status ostrzeżeń, z racji wielu wulgaryzmów jakie pojawiły się na forum jego autorstwa.PS : Już nie wspomnę o tym, że jeździ motorowerem, a uważa się za Łódzkiego Motocyklistę - psując nam prawdopodobnie reputację.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii "tajemnych" spotów to na litość boską, policja wie lepiej od większości z nas gdzie i o której odbywają się imprezy cykliczne (takie jak NIEDZIELNE NIELEGALNE WYŚCIGI SAMOCHODOWE NA ul. OFIAR TERRORYZMU 11 WRZEŚNIA), a o tych bardziej tajemnych wiedzą tylko ci co wiedzieć mają i nie informują o nich na forach, proste.

"nielegalne wyścigi" to tylko zwyczajny zlot. Zjeżdżają się tam ludzie zwykle samochodami ;p policja nikogo nie tropi tak jak i nie ma tajnych agentów(nie chodzi mi tutaj oczywiście o nieoznakowane radiowozy bo takowe tam wpadają ) ;p wiecie czemu ?? .. bo to nie film "Szybcy i Wściekli" Policja zjeżdża się tam dając ludziom mandaty i odbierając dowody tylko i wyłącznie po to by rozgonić ludzi, którzy tam przyjeżdżają ;p wiecie czemu ?? .. bo niektórzy ludzie dzwonią na policję, że jest głośno bądź np. tak jak dzieje się to często na Dąbrowskiego dzwonią ludzie przerażeni, że tuż za ich samochodem jakieś BMW wpadło w poślizg.Ogólnie więc zgadzam się z Koperem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS : Już nie wspomnę o tym, że jeździ motorowerem, a uważa się za Łódzkiego Motocyklistę - psując nam prawdopodobnie reputację.

Chodzi o to tutaj że motorowerzysta nie powinien znajdować się na tym forum czy o to że motorowerzysta nie powinien uważać się za motocyklistę bo jeździ tylko motorowerem? Bo też mam motorower (nie do końca :decayed:) i nie wiem czy mogę przyjeżdżać na spoty albo czy mogę udzielać się na forum?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to za bardzo odpowiedni temat do takich rozmów Olo Dołączona grafika Jednak krótko i zwięźle Ci to określę - forum skuterów i motorowerów jest w Łodzi i prowadzą tam ludzie spotkania (dobrze wiesz o czym mówię), my stworzyliśmy forum dla motocyklistów, więc oczekujemy, że skutery i motorowery nie będą do nas przyjeżdżać i psuć nam tzw."renomę", skoro pole do popisu mają wśród swoich rówieśników. Jak najbardziej zapraszamy i 50ccm, ale kierowców, którzy nie robią głupich popisów, kłótni, "siary". Póki co Jabłona nie wypada tutaj najlepiej i przyznam, że kolega mnie irytuje pisząc do mnie na GG czy może do mnie wpaść i pyta, gdzie mieszkam - przepraszam, ale od kiedy jestem z nim tak zaprzyjaźniony?

 

Przez właśnie takie zachowanie i naginanie wulgaryzmów, coraz bardziej nie są mile widziani ludzie poniżej 125ccm, którzy nie potrafią się zachować będąc w grupie ludzi bardziej doświadczonych i starszych.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dzisiaj kręcą filmy jak wczoraj Crosiakowi to jestem ciekaw jak wieczorem mój moto wygląda na takim filmie ;) ... jak zajadę do Łodzi i będzie w miarę pogoda to pośmigam, gdzies się ustawiacie dzisiaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...