Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Coś w środę gdzieś? Popołudniu. po pracy? :biggrin: 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :smile: Leci ktoś dzisiaj ok 18- 18.30 na oblocik jakiś mały? Na pewno w planie jest jakieś jedzonko/ lody w Kruszowie a dalej do ustalenia :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wieczorkiem dopiero 19-20 dopiero

Do 20 to ja mam czas. Potem młodego z wycieczki szkolnej muszę odebrać, ale jakbyś miał tą godzinkę, żeby trochę wiedzy przekazać to chętnie.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakos pozniej muszę złożyć Wigry 3, dokładałem ledy i światło DRL , mam nadzieje ze bedzie ładnie wyglądać wieczorem

 

 

⚽️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie, ze idziesz pojezdzic czy nie, bo lampe montujesz?

Zglupialem :-)

 

Wysłane za pomocą kożucha z mleka :-D

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montuje lampę, musiałem ładnie kable pochować w peszle i teraz polutowac ledy, No i skręcanie całości zostało, także późny wieczór bede dostępny.

 

 

⚽️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Już obleciałem miasto. Lublinek, Kanzas i okolice. Aż mi wacha się skończyła i zdechł. 100m pchałem :P Wyadawało się, że jeszcze jest, ale w pochyle lekkim już paliwko odpłyneło.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś wieczorem w raz z kumplami planujemy troszkę po upalac, jazda raczej bez większych celów lecz kto wie :biggrin: chętnych zapraszamy o 19 na Statoil przy rokicinskiej w stronę Mcd na Widzewie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie "kameruje" występy pociechy jak się to skończy to na koń i za Głowno na obstawkę. Potem wracamy z parą młodą do Łodzi i jak znam życie to będzie mi mało więc dotankuję i wieczorkiem będzie mnie gdzieś nosiło. Ale jak to się zsynchronizuje to zobaczymy jakby coś to do zobaczenia.

 

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro plan na jakieś 350km, jaskinia, zamek/zamki- w stronę częstochowy, i powrót przez kleszczów.

Trasy lepsze i trochę gorsze, asfalt.

obiad gdzieś na trasie.

Tempo turystyczne, bo jadę z plecakiem.

Wypad przed południem, powrót gdzieś pod wieczór.

Max 3 moto, jak ktoś chętny, bo nie lubię się kłocić :biggrin: niedoświadczonych w jeździe nie biorę, bo to nie wypad na frytki do Kruszowa ;)

To tak tytułem wstępu.

 

 

ps. trasa mniej więcej taka:

http://tinyurl.com/h8mmkph

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś wieczorem w raz z kumplami planujemy troszkę po upalac, jazda raczej bez większych celów lecz kto wie :biggrin: chętnych zapraszamy o 19 na Statoil przy rokicinskiej w stronę Mcd na Widzewie :smile:

 

Ja się chętnie pod was podepnę, chodzi o Statoil na Widzewie przed MC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz polatał , sam bez celu , spalone paliwo kilometry dodane, za dell'em nikogo.

 

 

Sent from a not-so-smartphone. Anything written herein that you find misspelled, objectionable, incoherent, dim-witted, plagiarized or legally actionable should be attributed to the phone manufacturer, Chinese hackers, or PRISM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem trasę na działeczkę. Dopiero wrociłem i mi na dziś wystarczy. Coś pod 300km. Muszę kupić zatyczki do uszu, bo ogłuchłem, ale szafa zamknięta :ph34r:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nice , wstrzymaj sie czekam na dostawę bede miał za tydzien to dam ci kilka i sobie wtykniesz

 

 

Sent from a not-so-smartphone. Anything written herein that you find misspelled, objectionable, incoherent, dim-witted, plagiarized or legally actionable should be attributed to the phone manufacturer, Chinese hackers, or PRISM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zatyczki takie zwykłe, ale zwyczajnie nie wziąłem. Myślę o tych z zatyczkach do moto z innego tematu. Po tych zwykłych i kilku h jazdy w trasie i tak po wyjęciu będę miał uszy przytkane od różnicy ciśnień.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zatyczki takie zwykłe, ale zwyczajnie nie wziąłem. Myślę o tych z zatyczkach do moto z innego tematu. Po tych zwykłych i kilku h jazdy w trasie i tak po wyjęciu będę miał uszy przytkane od różnicy ciśnień.

Ja mam takie których używa sie przy większych dB + 80dB. Można sobie uformować i przyciąć sa połączone małym gumowym sznurkiem , marki uvex.

 

 

Sent from a not-so-smartphone. Anything written herein that you find misspelled, objectionable, incoherent, dim-witted, plagiarized or legally actionable should be attributed to the phone manufacturer, Chinese hackers, or PRISM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...