Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Zdążyłem wyjechać i przegląd Hance zrobić, jak je** deszczem to szybciutko na garaż zjeżdżałem ;) Czas wymienić garnek albo chociaż anti-foga kupić. Kruszów za mną chodzi od dłuższego czasu, jak jutro będzie pogoda i będziesz aktywny @kabzior to można popełnić jakieś mięsiwo z rusztu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za Hanka ? Ja marze o nowej Afryce, jest bezbłędna. Nawet jutro oddaje diabła i zamieniam na nowa Hanię

 

 

⚽️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym może skoczył na obiadokolację do kruszowa... ;)

 

 

Dajcie jakąś godzinę i punkt startowy to jeśli pogoda dopisze to chętnie się podłącze :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jak jutro będzie pogoda i będziesz aktywny @kabzior to można popełnić jakieś mięsiwo z rusztu ;]

 

Zobaczymy jak z pogodą, przejechałbym się. 

Kto jeszcze pisze się w niedzielę zamiast na obiad rodzinny to na Kruszów? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak z pogodą, przejechałbym się. 

Kto jeszcze pisze się w niedzielę zamiast na obiad rodzinny to na Kruszów? :biggrin:

Z tego co widzę na tropiki liczyć nie możemy dziś ale chyba padać do godziny 15-16 nie będzie.

 

Ja chętnie się gdzieś przejadę, tylko trochę dalej bym poleciał.

Ja też bym chętnie się gdzieś dalej" przespacerował"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu, dalej też może być (do Kruszowa zawsze można wejść wracając :smile: ). Propozycje?

Chociaż jak wyglądam za okno to nie jest to zachęcające, ciemne chmury gnają i wieje porywisty wiatr :/

Edytowane przez kabzior (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 16:30 tylko opady konwekcyjne. Chętnie się gdzieś przelecę :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11:00 Manu pod Leroy? I tam ustalamy trasę?

 

 

 

 

Do 16:30 tylko opady konwekcyjne.

 

Przepraszam za czepianie się, ale zjawisko powodujące te opady to konwekcja, opady konfekcyjne oznaczałaby, nie wiem, że koszulki spadają z nieba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przepraszam za czepianie się, ale zjawisko powodujące te opady to konwekcja, opady konfekcyjne oznaczałaby, nie wiem, że koszulki spadają z nieba

Czepiaj się do woli, ja tam nie jestem specem od pogody... ale wg speców przewidywane jest "wystąpienie opadu konwekcyjnego"... czyli w praktyce tyle, że może padać ale mała szansa :smile:

http://meteo.pl/um/php/meteorogram_id_um.php?ntype=0u&id=2201


Zerknij na legendę z lewej i co oznacza mała czerwona kwadratowa kropka :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już poprawiłem, faktycznie literówka z mojej strony ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok 11:00-11:15 Manu pod Leroy, chłopaki jak coś to z cukru nie jesteśmy :smile:

Na 11 nie uda mi się wyrobić :sad2: Także może następnym razem uda się razem gdzieś skoczyć.

 

Może ktoś kolo 12 -12:30 obiera jakiś kierunek ?

Edytowane przez MaDDoggY (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował zacnej ekipie za "turystyczną" jazdę... bunkry w Jeleniu i Konewce zaliczone, powrót przez Opoczno i Piotrków no i oczywiści wyżerka w Kruszowie. Akurat zajechałem to ostatnie 300m już w kroplach deszczu :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował zacnej ekipie za "turystyczną" jazdę... bunkry w Jeleniu i Konewce zaliczone, powrót przez Opoczno i Piotrków no i oczywiści wyżerka w Kruszowie. Akurat zajechałem to ostatnie 300m już w kroplach deszczu :biggrin:

 

Dziękuję również, turystyka jak się patrzy ;) My przeczekaliśmy grad na BP :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do podziękowań, spontanicznie wyszła super wycieczka. Ja po tym gradzie podjechałem pod garaż spojrzałem na moto i na błękitne niebo i wróciłem się na BP ją umyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema sprawy ale jest tego 70 GB, większość to film kiedy jedziemy gdzie niewiele się dzieje ale jakość HD więc można ewentualnie jakieś fajne foty wyciąć.

Postaram się zmontować jakiś krótki filmik z tej wycieczki (ale nie obiecuję, że w tym tyg.), także na pewno będzie można sobie obejrzeć czy ściągnąć.

Gdybyś chciał cały materiał źródłowy to musisz jakiś dysk przenośny podrzucić bo kopiowanie po 15 GB na dysk Google będzie długotrwałe ale ostatecznie to też jest jakieś rozwiązanie jeśli wystarczy Ci kilka filmików.

 

Uprzedzając pytania reszta wycieczki też dostanie :biggrin: (w postaci linku na priv) 

 

Po za tym mam jeszcze do przejrzenia film z czwartkowego (05.05) wypadu za Kłodawę, także mam co robić w tym deficytowym wolnym czasie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema sprawy ale jest tego 70 GB, większość to film kiedy jedziemy gdzie niewiele się dzieje ale jakość HD więc można ewentualnie jakieś fajne foty wyciąć.

To ja bym był mocno zainteresowany jeśli można prosić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema sprawy ale jest tego 70 GB, większość to film kiedy jedziemy gdzie niewiele się dzieje ale jakość HD więc można ewentualnie jakieś fajne foty wyciąć.

Postaram się zmontować jakiś krótki filmik z tej wycieczki (ale nie obiecuję, że w tym tyg.), także na pewno będzie można sobie obejrzeć czy ściągnąć.

Gdybyś chciał cały materiał źródłowy to musisz jakiś dysk przenośny podrzucić bo kopiowanie po 15 GB na dysk Google będzie długotrwałe ale ostatecznie to też jest jakieś rozwiązanie jeśli wystarczy Ci kilka filmików.

 

Uprzedzając pytania reszta wycieczki też dostanie :biggrin: (w postaci linku na priv) 

 

Po za tym mam jeszcze do przejrzenia film z czwartkowego (05.05) wypadu za Kłodawę, także mam co robić w tym deficytowym wolnym czasie :biggrin:

 

No myślałem, że będzie tego trochę mniej, w takiej sytuacji poczekam na twój montaż  :smile:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend nadchodzi, pogoda rewelacyjna, czas na wycieczkę. 

 

Proponuję jutro dla zdrowotności inhalacje solankowe w Ciechocinku, przejazd starą jedynką, ok 150 km w jedną stronę. Na miejscu spacer, jedzenie itd wedle uznania. 

 

Chciałbym wyjechać ok 9 żeby wrócić na ok 15.

 

Chociaż zarówno destynacja jak i godzina wyjazdu do negocjacji ;)

 

Jednocześnie myślę o niedzieli, tutaj mam w mglistych planach Kazimierz Dolny.

 

Kto chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend na pewno będę gdzieś jeździł, ale czy Ciechocinek to nie wiem... osobiście chętniej odwiedziłbym skansen lokomotyw w Karsznicach (bo blisko a jeszcze nie byłem) czy cokolwiek innego.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...