Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Polatane dzisiaj, nakręcone 200 km i złapał nas pod koniec deszcz. Matthewspl gdybym Tobie nie podopiedział o wyjęciu tej szpilki z opony to polatabyś z nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic jak najszybciej naprawie oponke pewnie pojutrze i znowu latamy!

BTW opony motocyklowe się łata jak samochodowe, czy tylko wymiana na nowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW opony motocyklowe się łata jak samochodowe, czy tylko wymiana na nowe?

 

Wymienia na nowe (najbezpieczniejsze rozwiązanie), ale sam załatałem i jeździłem około miesiąca bo po prostu budżet domowy nie pozwolił mi od razu wymienić.

po zrobieniu łatki nie wyważyłem i trochę czułem się jak na rodeo... jednym słowem nigdy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 14 jadę do Radomia obejrzeć coś co chcę kupić, oczywiście spacer na moto, przez Spałę, Inowłódz etc. ;)

Wyruszam spod DELL'a.

 

Jakby ktoś chciał dołączyć, dawać - taki spontanik mi wypadł ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim ! Mat masz 100% nie ma co ryzykować , tym bardziej ze twoje tempo jazdy jest dość Dynamiczne ⚡️

 

 

⚽️

Chciałem zapytać czy jutro ktoś gdzieś będzie się kulał??? , w czwartek ma padać także chciałbym jutro wykorzystać dzień pięknej pogody , po godzinie 18 ? wiadomo w kupie raźniej

 

 

⚽️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po 18:00 na bank będę latał ale raczej sprawy załatwiać, więc przyłączenie się do mnie byłoby nudną wycieczką. Może jak się ogarnę to koło 20:00 polatam :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po 18:00 na bank będę latał ale raczej sprawy załatwiać, więc przyłączenie się do mnie byłoby nudną wycieczką. Może jak się ogarnę to koło 20:00 polatam :smile:

Jak do biedronki to z miła chęcią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jaquzie wspomniał o Spale i tak mnie jakoś naszło, że bym się dziś chętnie rekreacyjnie tam wybrał na jakiegoś gofra :-) czy coś :smile: . Także jeśli ktoś ma chęć przewietrzyć maszynę to planuje wystartować 18:15-18:30 z parkingu Auchan na Jana Pawła.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, plany się lekko pozmieniały więc zamiast ganiać za sprawami to poganiam rekreacyjnie. Będę pod Auchanem o 18:00

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez ogarnę się na 18, wiecie może czy ma stacji BP jest kompresor, muszę sprawdzić wiatr w kołach bo od tygodni tego nie robiłem

 

 

⚽️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez ogarnę się na 18, wiecie może czy ma stacji BP jest kompresor, muszę sprawdzić wiatr w kołach bo od tygodni tego nie robiłem

Z kompresorami na stacjach w Łodzi to jest tak, że w większości są ale zjebane. Ostatnio wszędzie wiszą kartki. Ja zajeżdżam na Orlen k. Ronda Lotników albo Lukoil przy zjeździe z Pabianickiej na Jana Pawła. Jeden z dwóch na ogół działa...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę pióro, podlece na Orlen na Przybyszewskiego może tam będzie działał, Aaa jest tez shell na rokicinskiej podlece i sprawdzę.

 

 

⚽️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk Pezet dzieki za wypad poza miasto, ja skręciłem do domu zaraz za stacja shell. Do zobaczenia na spocie

 

 

⚽️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował za szybkiego lodzika w Spale. Szkoda, że nie wracaliśmy dłuższą trasą przez Opoczno i Jeleń... może następnym razem :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wigry 3 ma dzisiaj normalnie dzień przepychu, nowa guma z przodu z samego rana, właśnie przyszły złote klamki na dwa palce i inne takie... Odpuszczam dzisiaj spota , bedzie Tuning kozy i zimny garaż-ing ...

 

 

⚽️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wigry 3 ma dzisiaj normalnie dzień przepychu, nowa guma z przodu z samego rana, właśnie przyszły złote klamki na dwa palce i inne takie... Odpuszczam dzisiaj spota , bedzie Tuning kozy i zimny garaż-ing ...

 

 

⚽️

A kiedy wydech??  -_-

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...