Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Starość nie radośc Jusiowata.. ;) juz niedługo GS Ciebie czeka, zupełnie jak mnie, czy kolegę Boodgee :biggrin: o Wielebnym nie wspominając :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...​jestem w najszczęśliwszym okresie ostatnich lat więc jest superancko :biggrin: , amarantowy GS to będzie odlot tylko obowiązkowo SIDI na szpilce będę musiała sobie do niego zakupić bowiem nie sięgam do ziemi z niego, ale wibracje ma całkiem zacne... :biggrin:

Czyli to ten wiek, że czas na GS-a i młodego faceta i jak ma mi być źle  :laugh2: ,

PS

zaraz dostaniemy OPR że zaśmiecamy wątek ;)

Edytowane przez Juśka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ...czuć  to co czuje prowadząc auto czyli zero strachu, zero lęku, zero spiny, poczucie pełnego panowania nad pojazdem i sama radość

Jeżeli nie będziesz czuć strachu i respektu wsiadając na motor NIE WSIADAJ NA NIEGO JUŻ NIGDY!!!!

Na motocyklu my jesteśmy najsłabszym ogniwem.

Nie ma takich ludzi których w pewnym momencie nie dopadną reakcje obronne na motorze. Nie zależnie od wieku, stażu na motorze.

Pewność siebie na motorze ZABIJA!!!

Ale ględze to chyba ten wiek (mój)  :decayed:

P.S.

Rozumie o czym mówisz  :biggrin:;-) 

Edytowane przez Tomek K71 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeżeli nie będziesz czuć strachu i respektu wsiadając na motor NIE WSIADAJ NA NIEGO JUŻ NIGDY!!!!
gdyby tak było kupiłabym R1 a nie Z300 ;)

PS

dziękuje za zrozumienie sensu bo brak zrozumienia byłoby łapaniem za słówka ;)

Pozdrawiam i z mojej strony koniec nie ciągnę dalej tego pobocznego tematu :smile:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a jutro koło 11:00 ktoś coś planuje?

Jeśli tylko będzie ładna pogoda to ja się piszę:smile:

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuj może trochę :smile:

ok, proszę bardzo - godzina 11:00, jakaś rundka wokół komina, delikatnie, spokojnie, coby rozgrzać dobrze "konia" na rozpoczęcie sezonu i uniknąć ostatniego odkurzania przedświątecznego :smile:

 

Jeśli tylko będzie ładna pogoda to ja się piszę :smile:

Sobek, to jesteśmy w kontakcie w takim razie. może wstępnie ustawmy się na 11:0 na BP Aleksandrowska/Kaczeńcowa?

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bednar, to miejsce spotkania znasz. Jak tylko nie będzie jutro padać (właśnie wróciłem do domu i niestety mokro jest) to o 11:00 będę na BP i tak do 11:15 będę czekał na chętnych na jakiś przelot po mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jedyne czym se pojeżdże, to odkurzaczem po pokoju

ja właśnie planując dzisiejszą przejażdżkę chciałem tej "przyjemności" uniknąć ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jeszcze może po obiedzie będzie z tej pogody :smile:

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek, nigdy nic przeciwko wspólnemu lataniu :smile: W grupie raźniej, milej i weselej :smile:

Przedreptuję z nogi na nogę obserwując to co za oknem się dzieje i chyba Sobek "wykrakał'. Może 14:00 - 14:15 na BP na Aleksandrowskiej? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...