Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Podpinam się pod spontana będe po 20.00 na Obywatelskiej.

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znów do 20:00 w pracy :sad2: poza tym pogoda dziś nie rozpieszcza :'(

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jutro w niedziele (13.09) Powrót do Łodzi (Łowicz ---> Łódź) w godzinach popołudniowych

Ktos może jedzie w tym kierunku??

Jak w piątek jechałem w strone Łowicza spotkałem jakiegos motocykliste na Łowickich blachach na ul.Julianowskiej :smile: Popruliśmy razem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję jutro, czyli w niedzielę,jakąś małą traskę i myślałem o jurze może okolice Olsztyna? Albo coś bliżej jakaś woda, w sumie chodzi o to żeby polatać :smile: Mam czas od 10-11. Ktoś się przyłączy czy ma podobny plan i może ja się mogę przyłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos cos moze planuje dzisiaj przed wieczorem?

 

Ja dzień w dzień robię ~100 km ale to emeryckie jeżdżenie bo się uczę dopiero, więc nikomu nie zawracam głowy, bo kto by chciał latać ze świeżakiem co nie przekracza 120 i 5k rpm :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to 18 bp rzgowska/kolumny?

To do mnie? :-)

Uwierz mi, że ja się uczę płynnie biegi zmieniać, więc wspólnie to możemy pojechać z 5 minut zanim mnie zgubisz ;-)

Ja się zbieram teraz i raczej w północnych rejonach (inflancka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda ładna więc trochę dzisiaj pojeżdżę. Jeśli ktoś ma ochotę się dołączyć to zapraszam o 17.00 stacja BP rydza smiglego (między przybyszewskiego a milionową). Dajcie znać czy mam czekać i tam podjeżdżać?

Jaką trase planujesz? Jakieś konkretne miejsce? Pytam bo nie wiem ile będę miał czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda ładna więc trochę dzisiaj pojeżdżę. Jeśli ktoś ma ochotę się dołączyć to zapraszam o 17.00 stacja BP rydza smiglego (między przybyszewskiego a milionową). Dajcie znać czy mam czekać i tam podjeżdżać?

Ja bym się przejechał, tylko mogła by być 17.30? Jak nie to 17.00 też ujdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...