Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam ochotę się przelecieć po całym dniu pracy ale dziś chyba już nie będzie chętnych :sad2:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ochotę się przelecieć po całym dniu pracy ale dziś chyba już nie będzie chętnych :sad2:

Dopiero co wróciłem, gdybyś dał znać trochę wcześniej... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie instrukcją Prezesa wrzucam w odpowiednim miejscu  ;)

 

Mam pomysł na trasę "śladami zbiorników wodnych w Łódzkiem" :biggrin:, na ładny dzień i kilka godzin (w wersji z kilkoma niespodziankami, zatrzymaniem się na popas i pływaniem liczymy 7-8 godzin, czyli praktycznie cały dzień, wersję skróconą możemy zrobić w jakieś 4h ale nie będzie to już miało tego uroku).

 

https://goo.gl/4Xuiqd

 

Trasę proponuję zrobić w któryś weekend (najbliżej ja mogę 12.07 lub 17/18.07), wtedy kiedy pogoda pozwoli docenić wszelkie jej uroki, łącznie z zamoczeniem się w jeziorze  :biggrin:

 

Czyli charakter trasy typowo turystyczny i na luzie, jeśli ktoś ma ochotę na jazdę non-stop to nie ten klimat.

 

Miejsca na szamę to:

- Czarnocin (bar fast food),

- Swolszewice (j.w. plus zaaaaaajebiste lody),

- Nad zbiornikiem Cieszanowice (bar fast food)

- Żniwny Łan (bardzo dobra karczma, porcje które mogą pokonać najtwardszych zawodników).

 

Dawajcie znać kto chętny i na jaki termin, zobaczymy jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Póki co pogoda nastraja optymistycznie na 12-go :smile:

Ja tylko 12go, bo 17-19.07. lece na Grunwald, a 24-26.07. do Mragowa,jakby ktos chcial dolaczyc:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie w planach jest niedziela 12.07, i jeśli tylko pogoda dopisze a ja jutro nie popłynę za bardzo ;) to lecimy. Planowany start to 11.30 spod samolotu-widmo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dopiszę do ekipy "wodników" tyle tylko, że najprawdopodobniej będę musiał się trochę wcześniej odłączyć od was :sad2:  

Pogoda ma być w porządku także zapowiada się ciekawy wypad  :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie w planach jest niedziela 12.07, i jeśli tylko pogoda dopisze a ja jutro nie popłynę za bardzo ;) to lecimy. Planowany start to 11.30 spod samolotu-widmo ;)

 

Chyba taki punkt startowy był ustalony ? Ja jednak proponowałbym 11 a nie 11:30 o ile to możliwe, generalnie dla mnie im wcześniej tym lepiej jednak dostosuje się do większości  :smile:

Edytowane przez MaDDoggY (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba taki punkt startowy był ustalony ? Ja jednak proponowałbym 11 a nie 11:30 o ile to możliwe, generalnie dla mnie im wcześniej tym lepiej jednak dostosuje się do większości  :smile:

Ojojoj nie widziałem tego posta :laugh2:

Edytowane przez OmLeT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...