Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

ja się zaraz zbieram na trochę, jakiś Dell czy coś się przelecę :riding:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny objezdzik zaliczony!! Dziekuje za herbatke Mariuszku :biggrin: hehe

HONDA CBR 929RR icon3.png

KAWASAKI ZX10R   icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jutro ogarnę moto to wylecę na trochę po poludniu;) dam znać, to może się znajdzie parę osób do polatania;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Adek, nie dobijaj mnie:d zły jestem jak diabli:/

 

 

loooknij fotę na głównej i podpis ;-)

 

już dalej nie dobijam hi hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj super pogoda była :smile: świetnie się jechało :smile: Małe kółko pod Łodzią zaliczone trasą do Zduńskiej Woli, później na Szadek i z powrotem do Łodzi :smile: Nawet sporo motocyklistów trafiłem na trasie od Szadku, nie spodziewałem się że będzie ich aż tylu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaliczyłem Jeziorsko i Łęczyce w tym roku lecz niestety w czasie jazdy wypadł mi telefon z jednej strony jestem zadowolony z przelotu a z drugiej wkurwiony że go zgubiłem :smile::sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dziś wreszcie trochę (choć krótko) polatałem - rozpocząłem sezon po dłuuugim pauzowaniu z powodu obojczyka, było nawet nieźle, choć pewne manewry musiałem sobie przypomnieć...

Muszę jeszcze długo ćwiczyć, ale od czegoś trzeba zacząć. Dzień zaliczam do fajnych!

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pod oknem non stop ktoś śmiga. Ja punkt 16:00 wyciągam moto, bo chce ogarnąć parę spraw na mieście (dentysta, fryzjer, sklep itd) więc latanie czysto  dla przyjemności to nie będzie ale za to załatwię wszystko w 2 godz a nie w 5 :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylatuję na miasto, podjadę 18;30 pod samolot widmo, może ktoś będzie:D

Jak w końcu ściągnę motocykl do siebie pod dom to wtedy pewnie się zgramy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągaj, ściągaj bo dzisiaj latałem w samotności;) dopiero na ostatnie kilometry, jak leciałem pod samolot to spotkalem w trasie kolegę z forum;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, ja jeszcze trzymam moto u kumpla w Kanzas. Bo jeszcze teraz wyjeżdżam na deskę do Czechy do 22 Marca ale jak wracam to zaczynam upalać swój motocykl :biggrin: Pracuję na obywatelskiej wiec samolot widmo mam całkiem po drodze :biggrin: więc dawajcie znać. Pracę zazwyczaj kończę o 20:30 max czasami wcześniej 

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...