Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Zapraszam dziś na 19:15 na Retkinię. Będę z kobitą, będzie bułgar i może jeszcze z 2 osoby

 

Ślizgawka laserowa WTF :shock3:  nigdy nie byłem, a w ogóle na lodowisku byłem może z 7 razy więc nie wiem czy dam radę w warunkach obniżonej widoczności mam wziąć latarkę czy laser czy co :biggrin: . 

Zobaczymy może faktycznie podjadę, a potem jeszcze wieczorkiem na moto wskoczę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, koniec świata... patrzta:


2015-01-13_1206.png


 


Ja jeżdżę... a wy? Punkt 16:00 opuszczam kołchoz pracy i wychodzę na moto! :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to do zobaczenia ja właśnie skończyłem pracę, biorę szybki prysznic i tez na moto wsiadam mam zamiar pokręcić się po trasie górna, włókniarzy, pewnie na S14 wskoczę może do Łasku się bujnę, może do Młyna (bo pewnie zgłodnieję),  no takie tam wkoło komina. Cyba że się skrzykniemy i jakiś mały trip się zrobi gdzieś. Może podjadę na obrady stowarzyszenia to Kosmatemu dysk bym dał. Tylko nie wiem gdzie dokładnie jest ten bunkier  :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie powiem, też dziś pośmigałem, ale to takie robienie sobie smaku! Jeszcze jutro tak w miarę a później znów dopierdzieli mróz :/

Opona słabo się klei, dopiero po godzinie odważyłem się mocniej pochylać i szybciej w zakręty...

Mogło by się zrobić ciepło raz a porządnie a nie... takie ciućkanie cukierka przez papierek...

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem wam że będąc w trasie w Katowicach temperaturka 13 stopni, przez co całkiem sporo wariatów powychodziło :biggrin: Kto to słyszał w styczniu jeździć...

W sobotę uderzam na Kalisz przez Wartę i Toszek, wracając przez Jeziorsko i Poddębice. Ktoś się pisze? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakoś Nico trzeba to przeżyć :smile:

Nie no, Dino, jesteś Hardkorem jeśli planujesz popędzić motocyklem tą trasę.
Ogólnie trasa bardzo fajna ale na wiosnę :smile:
Co innego polatać sobie w koło komina przy 5 stopniach w styczniu a co innego robić wyprawę 250+

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja i Pit też polataliśmy i pierwszy raz w tym roku zaliczony Kruszów. Ja na moto wyszedłem o 16:20 a wróciłem 30 min temu... bak prawie pusty  :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, udany dzień latałem dzisiaj jakieś 5,5 godziny i całkiem cieplutko taki styczeń to ja lubię.

Dzisiaj coś drogówkę wygonili na ulice bo Insignię widzieliśmy z Aidkkiem przed Kruszowem (na szczęście miała klienta bo raczej zwrócilibyśmy ich uwagę :biggrin: ), potem widziałem chłopców na Piłsudskiego przed Niciarnianą w stronę centrum i wieczorkiem jeszcze na Trasie Górna zaraz za Pabianicką.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w drodze na wtorkową siatkę sypnęli mandacikiem  :decayed:  całe szczęście nie ja  :decayed:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polatane... zrobione 25km. Banan jest, tym bardziej, że mi się upiekło :biggrin:

 

Prawie upolowali mnie tajniacy na Dąbrowskiego... a miałem ze 140. Na szczęście panowie włączyli sygnały dorywając gościa w aucie 200m przede mną. Bo jakby tego nie zrobili to 2 sek później minąłby ich pocisk. Grunt to mieć fart :biggrin:

 

Przy okazji przetestowana nowa skóra. Na lato będzie rewelacyjna... przewiewna i w ogóle super, ale przy 3°C było "orzeźwiająco" :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przy okazji przetestowana nowa skóra. Na lato będzie rewelacyjna... przewiewna i w ogóle super, ale przy 3°C było "orzeźwiająco"

Mam wrażenie, że w tekstyliach jest ogólnie cieplej w zimniejsze dni gdyż nie absorbują zimna taka jak skóra. Gruba skóra wychładzana pędem powierza robi się chłodna od wewnątrz i ratują cię podpinki, bluzy, bielizna termo. Tekstylia nie przewodzą tak temperatury do wewnątrz.

 

Farciarzu !!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej A czy ta skórkę to czasem kupiłeś w motorwingsie? Arlen nessa ? sprzątając mi ja sprzed noska

Nie, ja kupiłem na bajzlu :biggrin:

 

Gruba skóra wychładzana pędem powierza robi się chłodna od wewnątrz i ratują cię podpinki, bluzy, bielizna termo. Tekstylia nie przewodzą tak temperatury do wewnątrz.

No i nawet lepiej. Na porę zimowa będzie obecna tekstylka a na lato skora i już widzę, ze pocił się w niej raczej nie będę :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już to sobie wyobrażam jak po bus pasach będziemy latać 50km/h

Kto lata 50 km/h po mieście i nie przekracza prędkości niech pierwszy rzuci kamieniem. Jakbym chciał tak jeździć to bym kupił skuter 50cc :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto lata 50 km/h po mieście i nie przekracza prędkości niech pierwszy rzuci kamieniem. Jakbym chciał tak jeździć to bym kupił skuter 50cc :smile:

 

Przeciez wszyscy wiedza ze 50 km/h to jest predkosc sugerowana ;)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...