Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za wspólny wypad.

I jeszcze foty

 

PS. Pozdrowienia dla kolegi z XJR 1300

Musiałem rano wyjechać i nie czytałem,że tylu chętnych było.Uderzyłem więc w inne kierunki,ale też było spoko...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zino, widzę ze jesteś z P-ce, ostatnie twoje zdjęcia w galeri wskazują udoskonalanie techniki na dohazdowkach przy obwodnicy Pabianic wiec jak byś sie nudził i nie mal z kim polatac w koło, daj cynę.

Acha... Na "kocham pabianice" wszystkie te dziewczynki aż piszczały podczas przejażdżek pod echo ;)

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki fixman i marcin76 za udaną wycieczkę do Mikołajek. Wszyscy wrócili szczęśliwie do domu. Mam nadzieję, że to nie ostatni taki spontan. Nakręcone dzisiaj 790km.

 

Pozdrowionka i do zobaczonka!

Honda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem rano wyjechać i nie czytałem,że tylu chętnych było.Uderzyłem więc w inne kierunki,ale też było spoko...

Pozdrawiam

Widzieliśmy Cię jak skręcaleś przy Włókniarzu w kierunku centrum ok. 12.30 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliśmy Cię jak skręcaleś przy Włókniarzu w kierunku centrum ok. 12.30 :smile:

Potwierdzam, tak było

 

Trzeba było dzwonić albo goonić...

Yyy, Nie dało rady, bo trzymałem red bull`a :P

 

Po za tym, kto by Cię tam na tej torpedzie dogonił...

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ktoś jeszcze nie zazimował motonga i chce pojeździć? Bo jest 2,5 C w cieniu i 4 na słoneczku... a temp wciąż rośnie. Jeździmy? :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mnie naszło ,ale byłem z psem na spacerku ,oczywiście w garażu  tak tylko sobie spojrzeć ,może moto krzywo stoi to bym przestawił :whistling::hihi: .ale ogólnie to jeszcze troszkę zmrożony ten asfalcik i kosteczka śliska .Rano żonkę do pracy puszką wiozłem to abs się załączał .Nosi mnie już od rana ale chyba bym sobie w łeb strzelił jakbym moto położył :biggrin:

Edytowane przez sebol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna! Uwierzcie mi, dobre 3 tygodnie liczyłem że ktoś tu napisze! Liczyłem na to jak cholera. Aidekk, nie zawiodłeś mnie!
Tylko że niektórzy muszą pracować, żeby inni mieli wolne i ja niestety jestem w pracy :sad2:

Bardzo chętnie pośmigam w koło komina z wami i może jakiś przystanek w knajpce, tylko nie dziś.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś też nie pojechałem... nosiło mnie ale jak się zbierałem to deszcz zaczął padać i olałem temat. 3.5 godz pucowałem moto... szkoda mi było tej pracy :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio po lasku bym polatał,ale jeśli dzisiaj deszczyk zmyje ten syfik i będzie sucho,to nawet jak będzie na minusie ,idę po moto. Jakieś małelatanko trzeba cyknąć :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez nosi wczoraj liczyłem na to że jak się wszystko rozpuści i odparuje to wieczorkiem przegonie czarnulkę. Ale jak wracałem o 20 tej to mimo, że komp. w samochodzie pokazywał 2 stopnie to jezdnie aż się szkliły i zamarznięte kałuże jeszcze można było trafić także średnia przyjemność.

 

Na razie nie zimuje moto bo jestem z mechanikiem umówiony na serwis i zaraz go zabierze więc puki co stoi sprawny i gotowy.

Jednak czasu brak, a jeszcze żeby się wstrzelić w moment gdzie akurat i pogoda jest sprzyjająca to już szczęśliwy traf. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:  tak tak już dawno nikt tu nie pisał ale widzę że nie jedna osoba w gotowości do startu hahaha 

 

ja sobie daruje tą jazdę ślisko zimno i ujjj nie przyjemność więc czekam do wiosny  B)

 

ps: wszystkiego najlepszego w nowym roku  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatura ujdzie, asfalt na głównych drogach suchy, tylko wiatr daje ostro w d*pę. Ale jak się uspokoi, to po 15 chyba silnik rozgrzeję.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak sobie jeżdżę po mieście to jest elegancko, droga sucha, w miarę ciepło. Tylko wiatr mnie po pasach rzuca. jeszcze w styczniu pewnie będzie pogoda do jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...