Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Zenek, podoba mi sie ta kawa przy gorze kamiensk. Powrót traska na Łódź, obiadem we młynie (bo zniżka dla motocyklistów) i finał na obwodnicy Pabianic ;)

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się może być 700 plus

 

nie ma sprawy bo lecimy do Mikołajek na Mazury na obiad więc chętnych do tej traski zapraszam o godzinie 8 pod stacją benzynową przed rondem przy wylocie na Warszaw na autostradę droga na stryków 

jak by nastąpiła zmian godziny to jeszcze dziś napiszę co i jak jeśli nie napiszę to o 8 wypad ze stacji na Wawe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy bo lecimy do Mikołajek na Mazury na obiad więc chętnych do tej traski zapraszam o godzinie 8 pod stacją benzynową przed rondem przy wylocie na Warszaw na autostradę droga na stryków 

jak by nastąpiła zmian godziny to jeszcze dziś napiszę co i jak jeśli nie napiszę to o 8 wypad ze stacji na Wawe 

Też miałem zaproponować Mazury . :biggrin::riding:

Edytowane przez marcin76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega maddogy zaproponował trasie, ja i on spotykamy sie na Orlenie przy Pabianickim cmentarzu o 12:30.

Jest to Orlen na trasie wylotowej z Pabianic na Bełchatów.

Czekamy 10 minut i ruszamy. Zapraszamy jak ktoś chce krótka traske w stadzie :smile:

https://goo.gl/maps/FB3qg

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałem się nad Kamienskiem i kawa, ale widzę, ze zmieniliście kierunek.. To idę pomyśleć nad inna opcja ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest co najmniej 3 grupy i 3 pomysły, przy czym moja trasa jest taka do poobijania się po okolicy i wrócenia na obiad ;) (moja trasa to nie trasa na Kamieńsk dla jasności ;P nic nie zmieniałem :smile: )

Edytowane przez MaDDoggY (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest co najmniej 3 grupy i 3 pomysły, przy czym moja trasa jest taka do poobijania się po okolicy i wrócenia na obiad ;) (moja trasa to nie trasa na Kamieńsk dla jasności ;P nic nie zmieniałem :smile: )

a maddoggy miał juz odstawic w tym sezonie 2oo ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a maddoggy miał juz odstawic w tym sezonie 2oo ......

Święto jest to się skusiłem ale po dzisiejszej jeździe to już teraz odstawiam moto do garażu a buty wieszam na kołek :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy, może niekoniecznie Gdynia ale jakiś weekendowy wypad uda się zorganizować. No i dzięki za kółko wokół komina  :smile:

Edytowane przez MaDDoggY (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...