Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Zbliża się podobno ostatni ciepły weekend moze zorganizujemy jakąś wycieczkę?

Proponuję czwartkowe latanie. Info w odpowiednim dziale. Sam też chętnie polecę w weekend, bo wyszło, że jednak będę w Łodzi.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie propozycję.

Na szybkie latanie: Tama Włocławek => Większość Autostradą, przelotowa prędkość 140... później kawałek miastem i do tamy. Mała posiadówka, chwila zadumy nad miejscem śmierci Księdza Popiełuszki może jakieś szamanko po drodze.

 

Na wolne latanie: Tama na Jeziorsku => Spokojna traska z przelotową 100-110.

 

Na średnie latanie: Tama na Sulejowie => (byliśmy ostatnio) Czyli mieszana, bo trochę drogą szybkiego ruchu, trochę plenery.

 

Ew. Proszę o inną propozycję.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ten weekend jest zakończenie sezonu w miejscowości Koszelówka, koło Płocka,  ośrodek zacisze bis nad samym jeziorkiem :_)

http://www.zaciszebis.pl/

impreza trwa cały weekend, ale planuję ze znajomymi wyskoczyć w niedzielę ok. 12. z Łodzi. Jeśli ktoś zainteresowany proszę o kontakt co do miejsca zbióreczki ;_)

plan : zrobić rozeznanie co się tam dzieje, potem ewentualnie podskoczyć do Płocka ...też trochę wody:_)

pozdr. :_)

speed means freedom of your soul :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie propozycję.

Na szybkie latanie: Tama Włocławek => Większość Autostradą, przelotowa prędkość 140... później kawałek miastem i do tamy. Mała posiadówka, chwila zadumy nad miejscem śmierci Księdza Popiełuszki może jakieś szamanko po drodze.

 

Na wolne latanie: Tama na Jeziorsku => Spokojna traska z przelotową 100-110.

 

Na średnie latanie: Tama na Sulejowie => (byliśmy ostatnio) Czyli mieszana, bo trochę drogą szybkiego ruchu, trochę plenery.

 

Ew. Proszę o inną propozycję.

Ja wstępnie się pisze na Jeziorsko bo jest blisko i tam na pewno dojedziemy, a nie będziemy w połowie drogi zawracać tak jak ostatnio ;) później można podjechać do Uniejowa/Aleksadrowa Ł czy gdzieś indziej na jakieś jedzenie i gadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ten weekend jest zakończenie sezonu w miejscowości Koszelówka, koło Płocka,  ośrodek zacisze bis nad samym jeziorkiem :_)

http://www.zaciszebis.pl/

impreza trwa cały weekend, ale planuję ze znajomymi wyskoczyć w niedzielę ok. 12. z Łodzi. Jeśli ktoś zainteresowany proszę o kontakt co do miejsca zbióreczki ;_)

plan : zrobić rozeznanie co się tam dzieje, potem ewentualnie podskoczyć do Płocka ...też trochę wody:_)

pozdr. :_)

dobry pomysł proponuje zebrać sie chwile wcześniej zeby wyjechać o 12 :smile:

napisz prosze z jaką prędkością bedziecie jechać?

Proponuję czwartkowe latanie. Info w odpowiednim dziale. Sam też chętnie polecę w weekend, bo wyszło, że jednak będę w Łodzi.

Ja dziś nie dam rady ustalcie coś na sobote i napiszczie :smile:

Jezeli można to proponuje zbiórkę ok 12 w pt jest festiwal światła :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę obstawka ślubna u kolegi Scyzera (oczywiście motocyklisty a nie weselnego lansera). Można też się przelecieć na http://www.baltowskiebezdroza.pl/. Ja raczej na bank będę leciał w Niedzielę. Chętni?


 

 

Jezeli można to proponuje zbiórkę ok 12 w pt jest festiwal światła

Można wbić na 50 maszyn... w końcu trochę świateł mamy :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów SPAM ale sorra :biggrin: Ktoś chętny na wyskok jutro do radomia na tor ? Mam wolne miejsce na lawecie. Idealne miejsce na doszkolenie techniki jazdy ! Jeden wyjazd daje wiecej niż rok smigania po ulicy :smile: Więcej tutaj : http://motocykle-lodz.pl/topic/4582-tor-radom/page-35#entry180060 zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że z moich propozycji to wyszedłem na jakiegoś wodnika-szuwarka :smile: Ale środowisko mniej wodne też mi odpowiada :smile:

ja jestem jak najbardziej za wodą:_))) w końcu mój znak to wodnik ;_) hehe

zawsze jest miło popatrzeć na inny krajobraz niż ten co otacza nas w Łodzi :_)

dobry pomysł proponuje zebrać sie chwile wcześniej zeby wyjechać o 12 :smile:

napisz prosze z jaką prędkością bedziecie jechać?

Kasiu 

ustalmy zatem , że na niedzielę spotkamy się na stacji Lukoil na ul. Strykowskiej 13 od razu za Wojska Polskiego po prawej stronie, 

 

http://mapa.targeo.pl/lukoil-strykowska-13-lodz~4444667/lukoil-stacja-paliw/adres

 

zbiórka na 11.45. wyjazd o 12. 

kto chętny zapraszamy, :_)

tempo spokojne...bez szaleństwa, ale też zróżnicowane, ciut autostrady, drogi krajowe, powiatowe, lokalne, każdy nadąży, kto będzie chciał przycisnąć to na autostradzie będzie okazja ..potem poczeka za resztą:_)

zakończenie sezonu w miejscowości Koszelówka dobrze się zapowiada i wody trochę ..lasu ... dla każdego coś dobrego :_) potem chciałabym podskoczyć do Płocka ;_) bo to niedaleko , na wieczór ładnie jest ten most oświetlony;_)

 

pozdrawiam ;_)

LwG ;_)))

speed means freedom of your soul :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry pomysł proponuje zebrać sie chwile wcześniej zeby wyjechać o 12 :smile:

napisz prosze z jaką prędkością bedziecie jechać?

Ja dziś nie dam rady ustalcie coś na sobote i napiszczie :smile:

Jezeli można to proponuje zbiórkę ok 12 w pt jest festiwal światła :smile:

a moze godzine wczesniej Drogie Panie to bym podpiął??? :biggrin::moto::riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem jak najbardziej za wodą:_))) w końcu mój znak to wodnik ;_) hehe

zawsze jest miło popatrzeć na inny krajobraz niż ten co otacza nas w Łodzi :_)

Który ten Orlen, przy cmentarzu czy przed wycieczkową ? niedziela 11:45

sorka lukoil na strykowskiej, gdzie to ?

Już sprawdziłem,  ale gapa jestem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry pomysł proponuje zebrać sie chwile wcześniej zeby wyjechać o 12 :smile:

napisz prosze z jaką prędkością bedziecie jechać?

Ja dziś nie dam rady ustalcie coś na sobote i napiszczie :smile:

Jezeli można to proponuje zbiórkę ok 12 w pt jest festiwal światła :smile:

Dokładnie:) ...festwial światła więc w domu będziemy późno w związku z czym trzeba będzie trochę odpocząć;)

Ja z kumplem planujemy właśnie, wylot w sobotę w tzw. "bliższo-dalaszą, jeszcze nie do końca ustaloną trasę" wyskoczyć właśnie w okolicach południa.

Jeżeli się ktoś pisze lub ma jakieś ciekawe propozycje to czekam na info.

Wstępnie mysleliśmy o wypadzie w okolice świetokrzyskiego na jakieś zwiedzanko, latanko po winkalach i sesję zdjęciową w plenerze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie:) ...festwial światła więc w domu będziemy późno w związku z czym trzeba będzie trochę odpocząć ;)

Ja z kumplem planujemy właśnie, wylot w sobotę w tzw. "bliższo-dalaszą, jeszcze nie do końca ustaloną trasę" wyskoczyć właśnie w okolicach południa.

Jeżeli się ktoś pisze lub ma jakieś ciekawe propozycje to czekam na info.

Wstępnie mysleliśmy o wypadzie w okolice świetokrzyskiego na jakieś zwiedzanko, latanko po winkalach i sesję zdjęciową w plenerze;)

Chętnie tylko czy ja za wami zdąze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który ten Orlen, przy cmentarzu czy przed wycieczkową ? niedziela 11:45

sorka lukoil na strykowskiej, gdzie to ?

Już sprawdziłem,  ale gapa jestem :biggrin:

dobre:_))) hehe na jakieś imprezie byłeś;_)) hehe mapkę umieściłam ;_) ul. Strykowska 13 jak miniesz Wojska Polskiego to po prawej stronie od razu;_)

tempo spokojne, nie jak ostatnio nad zalew Sulejowski ...:-p hehe 

speed means freedom of your soul :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipo ruszająca na Jeziorsko.

Ustalenia są takie, że pogoda zapowiada się w pytkę ładnie.

Ruszymy sobie z pod Ikei.

Godzina 12:00

Łącznie trasa wyjdzie około 150 km. Standardowo gdzieś staniemy na szamę :smile:
Osoby: Bartosz, Szwed, Szpieg, Maddogy, Skucha o obecność nie pytam :biggrin:
Jak ktoś jeszcze chętny to szczegóły wyżej.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, mowa o niedzieli.

 

Znów SPAM ale sorra :biggrin: Ktoś chętny na wyskok jutro do radomia na tor ? Mam wolne miejsce na lawecie. Idealne miejsce na doszkolenie techniki jazdy ! Jeden wyjazd daje wiecej niż rok smigania po ulicy :smile: Więcej tutaj : http://motocykle-lodz.pl/topic/4582-tor-radom/page-35#entry180060 zapraszam !

Może powiniem dać to do działu upolowany/upolowana, ale tak sie składa ze dziś jechałem do radomia sluzbowym Doblo i nie wiem czy to nie ciebie mijałem przed Spałą. Srebrny partner, na lawecie dwa moto z czego jeden na rejestracji bełchatowskiej ? Jak to ty to ładny biały sweterek masz :P

Edytowane przez Rogal (wyświetl historię edycji)

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie tylko czy ja za wami zdąze? 

Hej.

Myśle że spokojnie dasz rade:) Planujemy prędkość przelotową w okolicach max. 100-120 km/h.

 

Punkt zbiórki to parking koło Lidl-a i stacji BP (róg Włókniarzy i Drewnowskiej)

Godzina zbiórki to 11.45 - 12.00.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych. Na razie akces zgłosilo 3 osoby ale wiadomo... Im więcej tym lepiej:)

W razie co, proszę dzwonić na 533-126-129.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, mowa o niedzieli.

 

 

Może powiniem dać to do działu upolowany/upolowana, ale tak sie składa ze dziś jechałem do radomia sluzbowym Doblo i nie wiem czy to nie ciebie mijałem przed Spałą. Srebrny partner, na lawecie dwa moto z czego jeden na rejestracji bełchatowskiej ? Jak to ty to ładny biały sweterek masz :P

heheh... to moj partner a na lawecie moja kawa 636 i CBRa kwito, tak jechalismy do radomia i bylo naprawde za***iscie :smile::):smile::):smile::):smile::) polecam wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...