Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Panie, panowie, sobota zapowiada sie ciepło i słonecznie. Czy standardowa grupka z pod ikei ma ochotę na jakiś wypad?

Tama jeziorsko? Tama Włocławek? Tama Sulejów? Albo inny obiekt o znaczeniu mniej hydrologicznym :smile:?

 Ja bym skoczył nad Jeziorsko, nie jest daleko aż tak także nawet po 15 bezstresowo się przed nocą wyrobi no i na plus są tam fajne zakręty :smile:

 

 A co kościelnych tematów to w niedziele się ekipa do Częstochowy zbiera można skoczyć zawsze i msze zaliczyć, tak 2 w 1 :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wybywam do Wrocławia i niestety nie motongiem, także życzę pięknej pogody i szerokiej drogi. A chętnie pojeździłbym z wami :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zatem, tym co mają ochotę, ustawić się dziś o 15 pod halą sportową. Na miejscu ustalimy kierunek (może być Jeziorsko). I o 15:30 wyruszyć w traskę :riding: .

wypas będę, ustalenia w sprawie traski też mi pasują byle nie przez widzew. Tam stoi  patrol, który poluje na mnie od dłuższego czasu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, panowie, sobota zapowiada sie ciepło i słonecznie. Czy standardowa grupka z pod ikei ma ochotę na jakiś wypad?

Tama jeziorsko? Tama Włocławek? Tama Sulejów? Albo inny obiekt o znaczeniu mniej hydrologicznym :smile:?

 

 Ja bym skoczył nad Jeziorsko, nie jest daleko aż tak także nawet po 15 bezstresowo się przed nocą wyrobi no i na plus są tam fajne zakręty :smile:

 

 A co kościelnych tematów to w niedziele się ekipa do Częstochowy zbiera można skoczyć zawsze i msze zaliczyć, tak 2 w 1 :smile:

 

Cel nie ma znaczenia, byle by trasa fajna była.

Godzina 15 będzie dobra.

Jeszcze tylko miejsce startu: ikea jak zwykle, czy pod samolotem?

echo '[q]sa[ln0=aln256%Pln256/snlbx]sb2928435025443411snlbxq'|dc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki dzisiejszej ekipie z pod ikei. Fajne latanie!

Powiem Ci Szwed, tak mnie jakoś nosi, ze chyba ta niedziela może być na taka wycieczkę. Ale nie wiem czy wytrzymam taka trasę.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki dzisiejszej ekipie z pod ikei. Fajne latanie!

Powiem Ci Szwed, tak mnie jakoś nosi, ze chyba ta niedziela może być na taka wycieczkę. Ale nie wiem czy wytrzymam taka trasę.

No latanie się udało, szkoda tylko że nie dotarliśmy do celu, trzeba będzie się tam kiedyś wybrać ponownie już bez sprzątania w planach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię dziś przejażdżkę do Bełchatowa na serwis, trasa ładna więc polecieć można. Jeśli znajdzie się ktoś kto nie ma co robić i chce mi towarzyszyć to zapraszam. Z góry uprzedzam, że pewnie serwisantom trochę zejdzie (z godzinę) więc albo poczekamy razem albo ja pauzuję a reszta sobie lata :smile:


Start 15:10 z okolic Górniaka (parking strzeżony na pabianickiej), jeśli są chętni dajcie znać ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się podobno ostatni ciepły weekend moze zorganizujemy jakąś wycieczkę?

 

 

Bardzo chętnie się gdzieś wybiorę.

Jakieś propozycje co do celu?

echo '[q]sa[ln0=aln256%Pln256/snlbx]sb2928435025443411snlbxq'|dc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...