Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

tak dokladnie bylem najpierw w kruszowie na obiadku to moja yamaha stala :smile: to sie teoretycznie widzielismy bylem z dziewczyna:) potem dopiero bylismy na mlynku do jakiejs 18 a od 20 na dellu dzis bardzo duzo moto sie zjechalo ogolnie bardzo sympatycznie wyszlo ;]a co do młynka to jest tam kawalek fajnej wody i plazy ogolnie polecam bardzo fajne miejsce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lili - Na krańcówce MPK Dołączona grafika

 

Może dzisiaj jakieś małe spotkanie na Dellu ok.19'stej? Później nie dam rady.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem rundę na Wycieczkową i wróciłem koło Ronda Solidarności - 30 minut miłego latania :biggrin:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na Dell'u koło 20.00 i nikogo dziś nie widziałem :)Wczoraj za to polataliśmy z kolegą XJ600, ale dziewczyn z forum nie widziałem:PByła zdaje się jedna dziewczyna na CBR 125 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po 22 ktoś nie ma chęci się spotkać? tyram do 22 w dellu, aczkolwiek z powodu braku czasu wpadłem do robty dziś autem http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/confused.gif bywa, wiem http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

zawsze jednak mogę po robocie skoczyć do garażu i wsiąść na 2oo ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasi, w środę pracuję do 16, więc i ja mogę się pokręcić pod dellem potem.a tak o 18-19 w środę może pod profi skoczymy na róg włókniarzy/teresy co by się spotkać z innymi łodziakami na 2oo - reflektujecie?

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede sie w srode napewno krecic w okolicach della ;]

ja też :smile: ok. 20.30 pewnie tam dolece. Dzisiaj pewnie tez wieczorem sie pojade powygłupiać - trzeba sezon łapać póki trwa :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pod profi mam blisko, więc mogę się tam stawić koło 19 w środę (jeśli wtedy już się tam ktoś w ogóle pojawia) a później można jechać dalej na spotkania z ludźmi, np. pod Dell'a :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliśmy tak do 19.25 na krańcówce, potem na parapet,potem się kilka ekip zmieniało i lataliśmy bezcelowo po mieścieby przed 2 zahaczyć o domek...a słyszałem że ktoś zgubił niewiastę w drodze z Della,oj nieładnie Panowie, jak się jedzie w grupie, to nie zostawia się nikogo samego :sad2:

a ja byłem na dellu o 19.30 :sad2: i na krańcówce MPK były tylko 2 moto w towarzystwie 1 samochodu, ale nikogo znajmoego nie spotkałem...peszek.Pzdr.ANo jeśli pogoda dopisze, również jutro planuję polatać - w takim razie zjawiam się o 19.00 pod Profi.Edit: A tak z innej beczki - przy okazji sobotniej ustawki z okazji ślubu rozmawiałem z moimi kolegami (zjawili się na Macu). Ponoć w miejscu gdzie mieści się Gillette (trzeba objechać fabrykę od tyłu) wybudowano kilka fajnych prostych i jakieś rondka - coś ala dell. Czy był tam ktoś, możecie potwierdzić? Ja próbowałem się tam pokręcić, ale w niedziele wieczorem na retkini panowały egipskie ciemności i jakoś dziwnie się tam jeździło...PzdrA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...