Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś spontan weekendowy? Chyba biorę piąteczek wolny i nad morze. Fajnie jest w Jastarni, droga fajna. Po za tym pogoda ma dopisać. Ktoś chętny?

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPONTANICZNIE I FAJNIE;_) JESZCZE POWIEDZ ŻE MOTO WYBIERASZ TO SIĘ WKURZĘ, BO MI TEŻ PO GŁOWIE CHODZI WYPAD NAD MORZE MOTO :-P

POWODZONKA;_)

speed means freedom of your soul :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPONTANICZNIE I FAJNIE;_) JESZCZE POWIEDZ ŻE MOTO WYBIERASZ TO SIĘ WKURZĘ, BO MI TEŻ PO GŁOWIE CHODZI WYPAD NAD MORZE MOTO :-P

POWODZONKA;_)

oj ja również o tym śnie :smile: a tu lato się kończy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wziąłem wolne! Ja chętnie bym obrócił nad morze! Rozważam też Górę Kamieńsk a później Częstochowę.  Jak ktoś się dołącza czy ma inną propozycję to dawać :biggrin:

 

 

 

JESZCZE POWIEDZ ŻE MOTO WYBIERASZ TO SIĘ WKURZĘ,

No raczej :P Muszę się nacieszyć bo sezon na ostatnim winklu :biggrin:

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie już są plany na ten weekend, a w kolejny wyjazd na dożynki do Spały... ale fakt sezon po mału się kończy i chyba ten wyjazd nad morze to trzeba pomyśleć w next sezoniku, ale hm zawsze w październiku jak będzie ładna pogoda;_) nadzieja zawsze umiera ostatnia:-p

hehe 

speed means freedom of your soul :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my o 8:00 ruszamy z pod Centralu. Ale szczegółów brak bo pewnie do rana decyzji nie będzie czy północ czy południe... w którą nam się skręci tam pojedziemy. Na południu ma być ładna pogoda, a nad morzem ma padać cały weekend, ale mówię rano się pewnie okaże w którą stronę ruszamy.

„Choćbym pędził ciemną doliną, zła się nie ulęknę – bo halogen w motórze mym tkwi”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybiera sie ktoś gdzieś w weeknd do 150km od Łodzi ?

pomysl jes, ale gdzie ?

Pogoda fajna trzeba motonga przewietrzyć 

śmigasz już czy myślisz ?

powodzonka;_)))

siemka jak tam na dellu dzisiaj będziesz ?

:riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na wasze info. B)


Możliwe, że my się wybierzemy ale to decyzja będzie podejmowana pewnie dziś wieczorem albo jutro rano ;)

spoko jak coś będzie wiadomo to pisz, chętnie się wybiorę ale fajnie by było dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam

 

Ja gdzies o 17 lece na Zlobnice kolo Kleszczowa posmigac po winklach. Tempo srednio szybkie. Jakby ktos tez mial ochote to zapraszam.

sam lecisz czy już jakaś grupa leci ?


Ja gdzies o 17 lece na Zlobnice kolo Kleszczowa posmigac po winklach. Tempo srednio szybkie. Jakby ktos tez mial ochote to zapraszam.

skąd startujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym się zdecydował to gdzie ustawka i o której ?


jak się wyrobię to może ustawka na małym orlenie na wojska Polskiego. Pisałeś start 17- sta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...