Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Miejscówka jest dobra, pewnie w tygodniu większy luz. Jak dojechałem pod dom to zaczęło lać. Idealnie wyliczyliśmy ten powrót :smile:.

 

Na Młyn się jeszcze skoczy, sezon się nie kończy ;)

 

Chcieliśmy z Waderem zrekąpesować że byliśmy autem :-) mam nadzieje że nie było źle :smile:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było źle, prędkość przelotową utrzymaliśmy nawet niezłą. Myślałem że będziemy wolniej jechać, ale punciak nawet z 5 osobami dawał radę :smile: Niestety musiałem wracać bo obiecałem dziewczynie wypad do kina, a okazało się że ostatni seans jest po 17. Może niedługo ją poznacie, chwilowo nie może za bardzo jeździć na plecaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że wyjechaliście w pore, siedzieliśmy jeszcze 2-3 godzinki ale na trasie za Tuszynem tak przylało że co drugi samochód stawał na poboczu a ludzie jeździli na awaryjnych. Myślałem że zostaniecie dłużej to skoczylibyśmy po maszyny i ruszyli na Młyn:-) miło było Was poznać.

 

P.S. tak szczerze jak miejscówka? Szału niema ale blisko i w miare czysto

 

LwG

Wyjechaliśmy niemal na styk. XD Zdążyłem wprowadzić moto pod dach i lunęło tak, że miałem małą powódź na podwórzu. Was też miło było poznać a i pojeździć mam nadzieję jeszcze zdążymy. :smile:

A miejscówka jest fajna a tam gdzie byliśmy nawet tego luda tak wiele nie było. 

 

LwG  :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wpada na Giżycko? Zlot odbywa się 24-27 lipca czyli czwartek - niedziela. Zapraszam wszystkich. Jeśli będzie ktoś chętny ustalimy punkt zborny. Karkówka i kiełba w punkcie zbornym ;)

Edytowane przez Jigsaw (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wpada na Giżycko? Zlot odbywa się 24-27 lipca czyli czwartek - niedziela. Zapraszam wszystkich. Jeśli będzie ktoś chętny ustalimy punkt zborny. Karkówka i kiełba w punkcie zbornym ;)

 

No nie wiem a jak się spotkamy Ty Nas poczęstujesz jakimś napojem, uśniemy i obudzimy się przykuci do wanny w jakimś pokoju?:biggrin:

 

taki żarcik:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś siatkówka plażowa o 18:00 a później możliwe, że będziemy latać :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu, podjeżdżajcie panowie! Siatka o 18:00, Stawy Jana, boisko piaskowe do plażówki niedaleko tych do tenisa ziemnego. Na pewno nas zobaczycie. Zapraszam :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...