Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Walimy jutro z Waderm na Czarnocin leci ktoś?;-)))

Co tam jest? :biggrin: 

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dziś byliśmy za Ślesinem, woda krystaliczna do 5 m można zobaczyć dno :P

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walimy jutro z Waderm na Czarnocin leci ktoś?;-)))

O której planujecie wyjazd?

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka kto chetny na wypad w niedziele na della polatac i zobaczyc jak tyraja autka start 18:30 spod mc na retkini chętni pisac na gg 1908429

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której planujecie wyjazd?

 

 

Podpisuje sie pod pytaniem : )  o której i skąd ?

 

o 12-13 :smile: jestem wolny o każdej godzinie :smile: Czekam tylko na Wadera i mozemy jechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 12-13 :smile: jestem wolny o każdej godzinie :smile: Czekam tylko na Wadera i mozemy jechac

Kur...de.. Właśnie mi się przypomniało, że o 16:00 moja kuzynka i zarazem chrześnica robi urodziny... No nic, może w ten weekend miałem się utopić i los jednak tego nie chce :biggrin:

Chyba, że uda się wyjechać o 12 to mógłbym się na urodziny spóźnić :biggrin: W godzinę uda się dojechać na miejsce?

Siemka kto chetny na wypad w niedziele na della polatac i zobaczyc jak tyraja autka start 18:30 spod mc na retkini chętni pisac na gg 1908429

W związku z powyższym chętnie się przejadę na Della, ale to jeszcze później potwierdzę. Edytowane przez s2nter (wyświetl historię edycji)

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie gdzie się ustawiamy (ja nie znam tras do ptaka mogę dojechać a poźniej lipa ;P) i ostatecznie o której ja proponuje 13:00 może 13:30 może żebyśmy się tylko nie ugotowali w drodze :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko pasuje mi ta godzina :smile:

 

To ja proponuje o tej godzinie spotkać się w KFC na ptaku albo an tej stacji benzynowej koło outletu, bo dalej nie znam trasy ;). Nie wiem który punkt będzie bardziej wygodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygarniecie nas na wypad do Czarnocina? Podłączylibyśmy się z DobrymWujem jeśli nikomu to nie będzie przeszkadzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis godz 17:00 pod makiem na retkini i lecimy na della

Kto będzie

Na 17 nie mam szans ;) Odpuszczam na dziś wypady dalsze, bo nie da się. Idę teraz pojeździć wkoło komina ;) Do następnego razu.

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekamy chłopaki my jedziemy autem bo już rano po piwku trzeba było dać :-) mam nadzieje że nie będziecie źli. Będziemy czekać do 13:30 na stacji po stronie kotleta. Zielony punciak ala przecinak :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wypad, sory że musieliśmy się szybciej zebrać. Długo siedzieliście? Nie zmoczyło Was?

 

Powiem Wam że wyjechaliście w pore, siedzieliśmy jeszcze 2-3 godzinki ale na trasie za Tuszynem tak przylało że co drugi samochód stawał na poboczu a ludzie jeździli na awaryjnych. Myślałem że zostaniecie dłużej to skoczylibyśmy po maszyny i ruszyli na Młyn:-) miło było Was poznać.

 

P.S. tak szczerze jak miejscówka? Szału niema ale blisko i w miare czysto

 

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscówka jest dobra, pewnie w tygodniu większy luz. Jak dojechałem pod dom to zaczęło lać. Idealnie wyliczyliśmy ten powrót :smile:.

 

Na Młyn się jeszcze skoczy, sezon się nie kończy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...