Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zrobiliśmy w 3 moto ok 170 km i nas nie zmoczyło. Co prawda trochę mokra droga była miejscami ale my suchutcy :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jutro jakąś przedpołudniową trasę ma ochotę zrobić ? Trasa do ustalania ale byle na obiad zdążyć :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to na jutro się piszę obojętnie dokąd byle by polatać w miłym towarzystwie. Czas to tak aby wyrobić się na finał MŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos cos dzisiaj ? jakiś spacerek

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 12 ruszamy z Orlenu na ul. Partyzanckiej w Pabianiacach na http://wiadomosci.onet.pl/lodz/pokazy-smiglowcow-i-historycznych-samolotow-na-fly-fest/f0kp6 jeśli ktoś chciał by dołaczyć, a wie że do 12 mało czasu kontaktować się na tel. ,który jest w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde fajna opcja, szkoda że tak późno info poszło, może ktoś by chciał na 2 ture lecieć koło 13-13:30 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na małe latanko wieczorem po mundialu?? Potrzebuje trochę hałasu zrobić, niemiłemu panu który nienawidzi motocykli i zarysował mi plastik + Oczywiście przejazdzka :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za liczną grupkę ;3 Nie myślałem że tyle osób zadzwoni :biggrin: Na prawdę jestem wam wdzięczny! Lewa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadłem na pomysł żeby zebrać motorki i zorganizować spot motocykli marki suzuki bandit, gs 500 ktoś chętny to się podpisywać spot zrobilibyśmy np koło hali sportowej pod samolotem widmo :P  w dowolny dzień do ustalenia oczywiście i potem jakiś przejazd przez miasto np lublinek .. jak coś pisać info na pw

Edytowane przez Mechanik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z checia tylko najpierw musi mi ktos powiedziec "gdzie" dokladnie (ulica itd) spotkanie bo w Lodzia zwiazana jestem raptem od miesiaca wiec nie znam na razie miasta :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś jakieś stare niepotrzebne moto??? Wtachamy na postument i będziemy spotykać się "Pod Motocyklem" :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Tylko musi być "bez cech bojowych"... :biggrin:

Edytowane przez kamaras (wyświetl historię edycji)

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos dziś było po widziałem watache na dąbrowskiego ok 22.30. Szkoda ze nic nie wiedziałem.

Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jest ktos chetny na przelot w ta sobote 19 do leszczynka na odyseje historyczna zbiorka o godz 11 na parkingu przy castoramie na wylotuwce do zgierza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jutro w porze popołudniowej/wieczorowej gdzieś się wybiera ?. Chętnie bym się podłączył, bo prognoza pogody aż zachęca do latania :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...