Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jutro lece na taras widokowy do Kleszczowa, pozniej przez kopalnie, nad wodę do Słoka i na Wawrzkowiznę. Może coś jeszcze tak żeby wyrobić się do 15tej spowrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy, w związku z dzisiejszą piękną pogodą, ktoś jest chętny zrobić jakieś kółko. Można wybrać się nawet gdzieś kawałek dalej :smile: Jak coś ja będę dostępny koło godziny 19. 

ja jak uda mi się wyjść z roboty, to koło 20 mogę gdzieś śmignąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro lece na taras widokowy do Kleszczowa, pozniej przez kopalnie, nad wodę do Słoka i na Wawrzkowiznę. Może coś jeszcze tak żeby wyrobić się do 15tej spowrotem.

 

Bardzo mi sie podoba ten pomysl :smile: O ktorej chcesz wyleciec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Może mi się uda wyjąć 2 chłopa na jakieś kółko. To byłoby nas kilka sztuk. Traska chętnie:) Odezwę się później. Tymczasem borym lasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro lece na taras widokowy do Kleszczowa, pozniej przez kopalnie, nad wodę do Słoka i na Wawrzkowiznę. Może coś jeszcze tak żeby wyrobić się do 15tej spowrotem.

To ja się dopisuje do wycieczki :smile: moje okolice także pojawiam się punktualnie 9:30 na stawach w Konstantynowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tam :

 

https://www.google.com/maps/place/Relax.+Restauracja/@51.7383391,19.3209212,170m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x471a4a5a17836b35:0x36f5f5380d71f77f

 

Kwestia jest taka ze kiedyś za wjazd na parking brali chyba 3 czy 5 zł w okresie wakacji, wiec jak coś to można przed bramą albo po przeciwnej stronie ewentualnie się spotkać albo po przeciwnej stronie bo tam też jest parking.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, nie wiem czy jest płatny ale jak będzie to ustawiamy się przed wjazdem. To są te stawy na zakręcie jak się jedzie za cmentarzem na Pabianice. Stamtąd prosto lecimy na Pabianice. Kto będzie ten się może przyłączyć. Tylko uprzedzam, że ja wracam max na 15tą bo na mecz trzeba zdążyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za fajny wypad... Szkoda że deszcz ...a wlasciwie raczej oberwanie chmury złapało nas na ostatniej prostej:)

P.s. Gdybyśmy mieli LEPSZE TEMPO to bym nam się udalo wrócić przed tym potopem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s. Gdybyśmy mieli LEPSZE TEMPO to bym nam się udalo wrócić przed tym potopem;)

To fakt. Ja cały mokry, włącznie z majtami. Udało mi się dojechać do orlenu od wiaduktu. Ściana wody hehe. Widzę ze co wyjazd zawsze łapie mnie ulewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, mnie też wczoraj goniły ciągle czarne chmury - już od samego porannego wyjazdu z garażu, aż po wieczorny powrót. Wielkie oberwanie z przelotną burzą przeczekałem jednak jedząc kiełbaski z grilla, a moto miało szczęście i postało te kilka godzin suche w garażu rodziców :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za fajny wypad... Szkoda że deszcz ...a wlasciwie raczej oberwanie chmury złapało nas na ostatniej prostej:)

P.s. Gdybyśmy mieli LEPSZE TEMPO to bym nam się udalo wrócić przed tym potopem;)

 

Wiem wiem moja wina :sad2: Co poradzić dziadkowe tempo mam. Ale na plus można powiedzieć, że przeszedł ten deszcz jak chwile poczekaliśmy. A ja jeszcze na oparach benzyny z duszą na ramieniu wracałem bo stacji po drodze nie było....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.30 McDonald's przy Pabianickiej  :riding:  Jakiś przelot wokół komina się zrobi.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jutro kręcił się po Strykowie to dajcie znać ;)

 

A tak w ogóle to jutro podobno są mistrzostwa Polski w motocrossie i napewno Amatorskie Rajdy Samochodowe :biggrin:

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma ochotę przejechać się gdzieś wieczorkiem z prędkością spokojną tak do 100km/h to o 19:00 na Mcdonald's na widzewie. Ustalenia trasy na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w tych godzinach to popływać chyba tylko będzie można  :decayed:  ja mam tylko nadzieje że o 17 jeszcze dam rade wyjść i dojechać sucho do domu :wacko:

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...