Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam wczoraj trochę polatałem , a później  moja miła koleżanka i mili  koledzy pomogli mi powkurzać trochę sąsiadów . Trochę im podnieśliśmy ciśnienie warcząc pod oknami :hihi: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze powarczymy tylko musi być ten smaczniutki bigosik. :biggrin:

Bigosik jeszcze jest , a najlepszy odgrzewany. A zresztą zaraz zacznę gotować nowy by na dłużej starczyło :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka tak około 12 wyjeżdżam obczaić skansen Lokomotyw w Zduńskiej Woli, może ktoś chętny dołączyć? Mój vmax na trasie to 80 km/h, żeby potem nie było ;)

 

No ja już po wycieczce i mogę tylko powiedzieć, że bardzo się udała! Super gość który oprowadzał po skansenie, z pasją. Ciężko trochę było dojechać z powodu budowy trasy, ale GPS pomógł. 

 

Zdjęcie0041

 
Lokomotywy robią duże wrażenie. 
Edytowane przez nildur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy na (inspekcje/wypróbować jak się jedzie po betonie) ze Rzgowa przez Dobroń do Portu...

Jakby co to ok. 18.15 Kerakolem.

 

http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/s8-czyli-poludniowa-obwodnica-lodzi-wreszcie-jest-gotowa,2232222,t,id.html

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos moze chetny na objazd Łódź->brzeziny->rawa->chociw->lubochnia->skrzynki->ujazd->łódź??(ok 150km) startuje z kumplem o 12, jak cos to telefon w profilu!

HONDA CBR 929RR icon3.png

KAWASAKI ZX10R   icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już niedługo będę mógł od Łasku Śmigać s8 :smile: praca wre a po nowym kawałku już jechałem i muszę powiedzieć że aż miło !

Ja dziś testowałem nowy odcinek S8 (Rzgów - Dobroń). Musze stwierdzić, że po takim równym betonie jeszcze w Polsce nie jechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś testowałem nowy odcinek S8 (Rzgów - Dobroń). Musze stwierdzić, że po takim równym betonie jeszcze w Polsce nie jechałem.

 

Trza się będzie wybrać i sprawdzić , bo nie wiadomo jak długo będzie taki równy  :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś testowałem nowy odcinek S8 (Rzgów - Dobroń). Musze stwierdzić, że po takim równym betonie jeszcze w Polsce nie jechałem.

 W dodatku  pusto totalnie. Można troszkę podzidować :-)

Live slow!!!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma chęć zrobić rundę wokół komina? Ok.10.30-11.00 wyruszam póki pogoda  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja polatam..

 

I żeś nie dzwonił ani nic :whip:  :biggrin:

Odwiedziliśmy Sebola przy pucowaniu moto i trochę się zeszło, ale już w domu  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...