Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Może dziś jakiś wypad?, :decayed: to dokończymy temat dwururki

dokończymy znaczy wciśniemy się w rurki ?? czy co ??a i ja jadę dzisiaj nad jeziorko i tam zostaję to jeśli ktoś chce to może mnie odeskortowaćhttp://maps.google.pl/maps?saddr=Aleja+Tadeusza+Ko%C5%9Bciuszki&daddr=19+Stycznia%2FE75&hl=pl&ie=UTF8&ll=52.37518,19.206848&spn=0.319002,0.617294&sll=51.781011,19.434128&sspn=0.323276,0.617294&geocode=FcjTFQMdHN0oAQ%3BFbyUHwMdQIYkAQ&vpsrc=6&mra=me&mrsp=0,1&sz=11&t=h&z=11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że "zdziwko" mnie złapało, jak zobaczyłem ok. 12 maszyn - zazwyczaj 5-6 to standard w tygodniu Dołączona grafika Jednak ostatnio coraz mniej lubię szybką jazdę po mieście i wymijanie aut, gdzie się da, także odechciało mi się jechać do Kruszowa - a najbardziej ograniczał mnie czas, bo o 20 zaplanowałem powrót Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że "zdziwko" mnie złapało, jak zobaczyłem ok. 12 maszyn - zazwyczaj 5-6 to standard w tygodniu Dołączona grafika Jednak ostatnio coraz mniej lubię szybką jazdę po mieście i wymijanie aut, gdzie się da, także odechciało mi się jechać do Kruszowa - a najbardziej ograniczał mnie czas, bo o 20 zaplanowałem powrót Dołączona grafika

 

to się nazywa starość :P
icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja was podziwialam z ogródka z piwkiem :biggrin::cheers:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no boski jest spoko chyba chlopaki potwierdza a mocy wczoraj to chyba mi najbardziej brakowalo ;/// no ale coz dzis gdzies latamy ??? ja po 20 moge gdzies posmigac ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tel mam zablokowany moge tylko odbierac połaczenia ;] :Pale miedzy 18 a 20 nie dzwon :P jakos troche po 20 wybiore sie gdzies pojezdzic to sie jakos moze skontaktuje z Toba ;] wiec dozo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja moge po 16 co wy na to?

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

del spoko bo godzina mi odpowiada jednak zajrze tu jeszcze (kolo 17) i potwierdze bo na 100% w tym momencie odpowiedzi nie daje. PZDR

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj na totalnym lajcie, godzinkę polatałem - byłem koło 20.00 na dellu przejazdem. Widziałem kilka motorów, był ktoś od nas? Swoją drogą poza 2 grupkami motocyklistów, które mijałem, na rondzie tym od ulicy Rokicińskiej stało w cholerę gapiów przy samochodach i motorach - niczym scena z szybkich i wściekłych :)Tylko patrzeć jak policja zacznie odwiedzać częściej okolicę, tak jak to miało kiedyś miejsce przy Profi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrapko, takie sceny są na Dell'u co tydzień w niedziele :smile: Dziś była żółta Corvetta :smile: i policja ją złapała :P Póżniej wybrałem się na spacer, na selgrosie drifotwało dużo osób z BMW, widziałem także srebrną Honde s2000 która ścigała się z GSX-R 1000. Generalnie Olechów to ciekawa dzielnica pod tym wzgledem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dzisiaj wyskocze ok 17 :smile: ale gdzie mnie poniesie to juz nie wiem :biggrin:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...