Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

To można by się zgrać i coś wymyśleć na miejscu.. :biggrin: Ja na razie muszę myknąć, może wyskoczym za jakąś godzinkę, 2?!.. Jak coś, nr mam podany w profilu, ok? Chyba że później masz inne plany Zyszk? Pzdr.


A i przy okazji może nas się zbierze ciut więcej i ktoś będzie miał ten genialny pomysł, gdzie podjechać:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 15 z osiedla lumumbowo startujemy z kumplem - jak będzie ktoś chętny to możemy poczekać trochę (w okolicach tomaszowa będę musiał na 20 min się oddzielić [ w sumie to nawet mniej ;) ] - muszę wpaść na chwilę do domu )

Edytowane przez Zontey (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym z checia polecial, ale niestety koncze tyrke o 16, wiec moze ktos by wyruszal o tej porze?

godul, zawsze możesz do nas dołączyć - szybko jechać nie bedziemy ;) (i tak wyruszymy chwilę po 15)

Edytowane przez Zontey (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 15 z osiedla lumumbowo startujemy z kumplem - jak będzie ktoś chętny to możemy poczekać trochę (w okolicach tomaszowa będę musiał na 20 min się oddzielić [ w sumie to nawet mniej ;) ] - muszę wpaść na chwilę do domu )

to jak poczekacie max 25 min to jade z wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak bedziecie jechac 40km/h to i tak Was nie dogoni ;P

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak bedziecie jechac 40km/h to i tak Was nie dogoni ;P

 

no, ale gdybyś poleciał ze mną, to chyba nie byłoby kłopotu z dogonieniem - podczepiłbym się po prostu pod Twój Bulbobil i heja :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Dłutów zakczenie..

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właściwie, to ja bym się przeleciał gdzieś, ale ... się okaże jutro, bo te prognozy pogody się ostatnio rzadko kiedy sprawdzają  :unsure:  Kierunek? Może Spała? Tama w Smardzewicach?

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pogoda dopisze i ekipa przygarnie do spały mam po drodze , tylko mogę dopiero po objedzie w niedzielę

Edytowane przez AgaJaga (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...