Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcecie możemy przełożyć na niedzielę, tylko nie byłabym taka pewna czy pogoda dopisze...

 

 niedziela maja byc podobno opady i burze  jedziemy jutro narazie 3 moto pewne moze sie ktos jeszcze podłaczy w miedzy czasie

Jutro dom dziecka 18 potem strykow. ;)

 to sie bedziemy zdzwaniali wieczorem 

Edytowane przez bulwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ch.... bombki strzelił. Wszystko obstawione , przejazd zamknięty , pod Central nie dojechałem . Tak jak by nie można było zrobić imprezy bez paraliżu połowy miasta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś grupa startuje o 17-tej z parkingu Portu Łódź. Podjadę , bo dzisiaj mam imperatyw przejechać się koniecznie  :moto: Oby pogoda wytrzymała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem problem z wytypowaniem miejsca gdzie dodać tą informacje, ze względu na to że tu duża ilość nas czyta- wstawiam informację tu ;p

 

Mianowicie: w czwartek spotkaliśmy się w miejscu wypadku gdzie w późniejszym czasie w szpitalu zginęła Sylwia (okolice Strykowa), jadąc z Brzezin była wielka panika o fotoradar straży miejskiej. Jako że mam pewne znajomości w Miejskiej w EBR, to sprawdziłem i mojej Kawki nie złapało, więc nie złapało nikogo. Fotoradar rzeczywiście był ustawiony nam na plecy, lecz na pas wlotowy do brzezin, pasa sąsiedniego nie łapał. Mam nadzieję że uspokoiłem kilka osób ;p Pozdrawiam ;)

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey chętny ktoś na poniedziałkowy przelot, w stylu easy rider, proponuje spotkanie na parkingu centrum onkologii szpitala im. Kopernika o godzinie 17.00 ~ 17.15. Czekam na odzew, Pozdro.

Ślązak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i ch.... bombki strzelił. Wszystko obstawione , przejazd zamknięty , pod Central nie dojechałem . Tak jak by nie można było zrobić imprezy bez paraliżu połowy miasta.

 

Ja też :sad2: miejsce spotkania nie wypaliło...

No lipa, nie mieliśmy do was numerów, żeby się z wami skontaktować, bo ogólnie wycieczka wypaliła...no szkoda, miejmy nadzieję, że nastepnym razem się zgadamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lipa, nie mieliśmy do was numerów, żeby się z wami skontaktować, bo ogólnie wycieczka wypaliła...no szkoda, miejmy nadzieję, że nastepnym razem się zgadamy...

 

udał sie wypad co prawda trasa od końca zaczeta ale sie udało co do trasy to wyszło ok 340-350 i kawał blachy na pamiatke jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTos coś dziś?

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16-16,30 dell... :decayed: lecimy przed siebie..dni strykowa.. :blink:  ;)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My latamy.. :biggrin: Zapraszamy na Dell'a, wiadomo, na tyłach, 16-16:30. Wstępny cel - Stryków z modyfikacjami jak coś :biggrin: Byle tylko nie padało, bo nie uśmiecha mi się powtórka z rozrywki z zeszłej niedzieli.. :P:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

bo nie uśmiecha mi się powtórka z rozrywki z zeszłej niedzieli..

Romba cienias jesteś ???? :hihi:  :hihi:  :hihi:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę "cienias" niż mokra kura i suszenie ciuchów przez tydzień.. :P


Do Galerii mam niedaleko ale nie wiem czy się wyrobie.. Na tyłach, tzn. na Orlej czy na Parkingu na przeciwko Galerii?? :P:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...