Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

A to że tak zapytam nie spotykamy się dziś pod centralem? Myślałem że jakąś wspólną wycieczkę zorganizujemy bo ja od 19 też mogę polatać a z wami mi raźniej

 

spotykamy ale później o 19

 

pogrzeb skończy się około 17 pewnie więc ludzi będą mieli trochę czasu

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola jak będę wsiadać na moto to dam znać oki? 

 

Muszę jeszcze do Motorwings podlecieć. Chyba gdzieś w centrum by pasowało? Może mc na Mickiewicza wstępnie?

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie wyrwę się z pracy i podjadę na pogrzeb nie wiem ile to będzie trwało ale po nim muszę podjechać zamknąć sklep do domku na obiad wbić się w kombi i dopiero mogę latać gdzieś dalej

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety jeszcze kibluję w  pracy ( koło tego maca:)) więc jak was nie będzie zajade pod central. może 18:30 się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na jutrzejsze latanko? Na razie ja i bulwa chcemy lecieć na taras widokowy do Bełchatowa, a potem na święto truskawki :P ewentualnie cel podrózy jeszcze do zmiany ;)

Wstępnie godz. 13.00 pod cenrtalem. Zapraszamy.

 

Zanosi się, że będzie ładnie http://www.meteoprog.pl/pl/meteograms/Lodz/

Edytowane przez Martini (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym pojechał ale na antybiotykach jadę. Dziś mam jeszcze wizytę u doktorka i zobaczymy co powiem. Czuję się już lepiej więc może polatamy w weekend ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej podnieś naczepę podczas jazdy :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://maps.google.pl/maps?saddr=Club+Sportera,+Aleja+Marsza%C5%82ka+J%C3%B3zefa+Pi%C5%82sudskiego+6,+%C5%81%C3%B3d%C5%BA&daddr=51.3558385,19.3697965+to:Wawrzkowizna.+O%C5%9Brodek+Sportu+i+Rekreacji,+Be%C5%82chat%C3%B3w+to:Kleszcz%C3%B3w+to:%C5%BB%C5%82obnica+to:Rogowiec+to:51.3612651,19.366299+to:Be%C5%82chat%C3%B3w+to:Buczek+to:%C5%81ask+to:Kazimierz+to:Zgni%C5%82e+B%C5%82ota,+Aleksandr%C3%B3w+%C5%81%C3%B3dzki+to:Aleksandr%C3%B3w+%C5%81%C3%B3dzki+to:Club+Sportera,+Aleja+Marsza%C5%82ka+J%C3%B3zefa+Pi%C5%82sudskiego+6,+%C5%81%C3%B3d%C5%BA&hl=pl&ie=UTF8&ll=51.798212,19.361687&spn=0.124208,0.308647&sll=51.752115,19.57695&sspn=0.24867,0.617294&geocode=FRDLFQMdWu4oASmbb2YU1DQaRzGu585PWZkh7w%3BFb6gDwMdRI8nASlFjxV-5BkaRzEYMPh6rAwJsg%3BFajEDgMdfesmASGSXjjhyNgX3ynx97qoZxcaRzGSXjjhyNgX3w%3BFTGZDQMdlJEmASk1C8GhoAUaRzFPRUyJAyaCyw%3BFZSoDQMdBsQlASmPwdP7eQ8aRzGOJtrrbhm9NA%3BFcZxDgMdeIsmASl7RLEOCBAaRzGDTdVDVJnBYQ%3BFfG1DwMdm4EnASmf_hGX4RkaRzGRaWYRYHJ7pQ%3BFTLTDwMdCVsnASm3sDWv3xkaRzEc37RsuKN87Q%3BFazaEQMd1WskASktwGHHXUAaRzHdYsv_iIn7gA%3BFew1EwMddPEjASnBmSN5Y0YaRzH2ykOTeZ5WLA%3BFaLrFQMdLgglASlFBVUHjUwaRzGd6VJbv8i2pA%3BFdp-FgMdXoUlASnTZvtlMrMbRzGQwr5oMkGu6Q%3BFaCzFgMdjI0mASmBD1kuhbQbRzEpSdcBWDXmcg%3BFRDLFQMdWu4oASGu585PWZkh7ymbb2YU1DQaRzGu585PWZkh7w&mra=ls&via=1,6&t=m&z=12

ktos chetny na sobotnia trase??  o 13 central  wyjazda


Ktoś chętny na jutrzejsze latanko? Na razie ja i bulwa chcemy lecieć na taras widokowy do Bełchatowa, a potem na święto truskawki :P ewentualnie cel podrózy jeszcze do zmiany ;)

Wstępnie godz. 13.00 pod cenrtalem. Zapraszamy.

 

Zanosi się, że będzie ładnie http://www.meteoprog.pl/pl/meteograms/Lodz/

Edytowane przez bulwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ktos chetny na sobotnia trase??  o 13 central  wyjazd

Praca :sad2:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda :mellow:  rombniety ma jechac z nami ciekawe czy z plecakiem i jak to bak zniesie, wiec nadrobi za niedziele  jutro jade poszukac dla niego kominiarki na bajzlu takiej  zeby sie chlopaczyna z tlumu pod centralem odrazu wyroznil :biggrin:

Edytowane przez bulwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha..może nan iedziele trase przenieść ?  ;)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od rana objazd a potem strykow na tsa..

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro dom dziecka 18 potem strykow. ;)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...