Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Trasa na dziś:

 

2013-06-19_1657.png

 

 

Start 18:30 Central. Łapać nas można także na trasie :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ekipy "fakersa", to stawiam przede wszystkim na Płock!! :P Na Rydwan można wyskoczyć w każdy inny weekend, jak to Bulwa napisał, więc Płock przede wszystkim. Co do spotkania, to się możemy zgadać w Zgierzu, bo raczej jest po drodze, no chyba że ktoś woli pod Centralem, a z pozostałą "częścią" osób, to pod McDonalds'em. Co do godziny, to jak wam pasuje. Szczegóły możemy umówić na jutrzejszym zlotem pod Centralem, około 18 już powinienem być jak coś, bo piątek i sobotę pracuję i z netem może być ciężko.. :/


Aidekk się umawia przy Castoramie na wylocie na Zgierz, więc możemy razem polecieć, choć prędkość preferowana 120-130 km/h max, więc jak już uważa pozostała "ekipa fakersa" i nie tylko.. :P:biggrin: Mnie to bez różnicy co do prędkości, przede wszystkim grupa :biggrin: No i wiadomo, najlepiej niedziela!! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegóły możemy umówić na jutrzejszym zlotem pod Centralem, około 18 już powinienem być jak coś

Ustalcie godzinkę, bo mnie chyba nie będzie pod centralem i dajcie znać. Tylko raczej preferuje jak najwcześniej, zresztą impreza jest od rana. Na popołudnie muszę być juz w domu.

Edytowane przez Martini (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dziś jedzie na Rydwan? Ale tak z kocykami, pomoczyć tyłek, poopalać się i zrobić grilla... nie jak wczoraj postać i pogadać tylko i zaraz się zbierać. Tak z 4-5 godz posiedzieć mi chodzi :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ciekawe gdzie ja bym ten kocyk schował chyba musiał bym się nim owinąć :P tak czy inaczej ja dziś odpadam bo lecę na Borowiec

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd zakupiłem sakwy Oxforda wszystko się mieści, proponuję Ci Marcinie tez zakupić i zawsze na dłuższą wycieczkę będą. No chyba, że nie interesuje Cię dalsza turystyka  :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dziś jedzie na Rydwan? Ale tak z kocykami, pomoczyć tyłek, poopalać się i zrobić grilla... nie jak wczoraj postać i pogadać tylko i zaraz się zbierać. Tak z 4-5 godz posiedzieć mi chodzi :biggrin:

 

Kto stał ten stał, ja z Michałem 0,5 godzinki moczyliśmy się i pływaliśmy :smile:

Nawet komary za mocno nie dawały znać po wyjściu i suszeniu się... (tak bywa bez ręczników)

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ustaliliśmy przed chwilą i proponujemy ;

 

Jutro 22.06.2013

godzina 10:00 rano

zbiórka pod castoramą na Radogoszczu

kto chętny na wypad nad jezioro Białe ;)

 

czekamy do 10:15

numer kontaktowy: 791 746 739

 

Nas jest troje w tym dwa motorki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, a ja tyram jutro w nadgodzinach...

a jeziorko Białe jest fajne. udanego wypadu.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś dzisiaj był na Sulejowie, to wypatrywać mojej kawci na Treście ;p

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my o 13tej robimy traskę do Bełchatowa na taras widokowy a później Wawrzkowiznę żeby trochę obmyć się z potu. Jak ktoś chętny o 13tej ustawka w Galerii Retkińskiej. Prędkość kolo 100ki, na lajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro chętnie się gdzieś przespaceruję, dziś niestety w robocie 14-22.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my o 13tej robimy traskę do Bełchatowa na taras widokowy a później Wawrzkowiznę żeby trochę obmyć się z potu. Jak ktoś chętny o 13tej ustawka w Galerii Retkińskiej. Prędkość kolo 100ki, na lajcie.

Szkoda że w czwartek robiłem sam  tą trasę bo też bym poleciał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos coś dzis wieczorem

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś konkrety co do wypadu do Płocka?

 

 

mysle ze o 7.30 na macu w zgierzu zbiorka zeby na spokojnie dojechac na czas bo od 9.30 sie zaczyna  

 

jak cos to tel 796373276 jak mamy na kogos poczekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, żebym zapeszał, na jutro pogodynka coś się chyba chrzani..

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...