Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, to Martini, widocznie ekipa "fakersa" się zdublowała :P Szkoda, że jutro odpadasz :sad2: Ciekawe jak reszta. A jak nie ta ekipa, to oczywiście zapraszamy wszystkich, żeby nie było.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już się pogubiłem. Myślałem że nazwa ekipy "fakersa" była od avatara Rogosia :P

W każdym razie też pyknęliśmy 250km ... i chyba ze 20km pieszo zwiedzając :biggrin: Dystanse podobne, to następnym razem trzeba się wybrać gdzieś razem. Ja niestety jutro też odpadam więc do czwartku (może w końcu załapie się na jedzonko w Kruszowie). 3majcie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa "fakersa " powstała od pozdrowienia jednego uzytkownika hondy f2.. :hihi:  :biggrin:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tu chodzi tu o mnie?! :P:biggrin:


Ty, Dann, jak tak idzie, jak idzie i tyle chętnych się zgłasza na jutro, to powiem Ci, że nas nie pomieszczą nad tym zalewem normalnie..  :decayed:  :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy widzę że ekipa "fakersa" chyba się rozdwoiła albo zdublowała, bo my byliśmy na tamie na Jeziorsku, a potem na Lazurowym Wybrzeżu ;) w 8 motocykli znowu...i tak pyknęlismy 250km...a na początku spotkaliśmy pod centralem ekipę co na ślub Tito jechała...to tylę odmeldowuję się. Do następnego. Jutro odpadam niestety.

 

ja dopiero dojechałem do domu i sie troche zdziwiłem bo działka nie w puczniewi tylko w pęczniewie (mała pomyłeczka) czyli nad jeziorsko po raz drugi dzis i wyszło łąćznie z wami i na grila 413km ale polatana sobota a srednie spalanie 4.36 az miło sie płaciło po tankowaniu

Ja byłem z dwoma kolegami,poznałem Cię po piórach ,ale jak znikłeś to  znikłeś.

Było jeszcze kilka motocykli z Łodzi,P-c. jak odjeżdżaliśmy :P

 

dokładnie na tamie sie widzieliśmy a my z 20 min po was sie zawineliśmy na lazurowe jeziorko pod turkiem  ale  jacka nie widziełem pieczacego kiełbaski napewno bysmy wpadli na jedną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt już nie czyta wcześniejszych postów.. :whistling: Ktoś się pisze na ten zalew dzisiaj w ogóle??!! Żeby nie było, że podjadę pod Centralem i będę stał 30 minut sam... :blink:  :laugh2:  :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt już nie czyta wcześniejszych postów.. :whistling: Ktoś się pisze na ten zalew dzisiaj w ogóle??!! Żeby nie było, że podjadę pod Centralem i będę stał 30 minut sam... :blink:  :laugh2:  :decayed:

na wole łokotową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wstępny plan, zalew "Batorówka", niedaleko Jeżowa. http://jezow.pl/?cid=644&par=644 Proponuję spotkanko o 13:00 pod Centralem, pogaduchy i poznanie się do 13:30 i odjazd do Brzezin, gdzie dołączy do nas Dann i może ktoś jeszcze i nad zalew. Można wziąść kocyk, a nawet grilla, jeżeli komuś się zmieści w kieszeń Ktoś chętny??

Ktoś się pisze dzisiaj??


Tak MetalEbr, akurat jesteś z tamtych stron, to znasz lepiej temat czy warto tam lecieć i se ino posiedzieć :biggrin:


Dobra, ja nie wiem czy będę, bo widzę Dann, że pomysł niezyt wypali. Jak coś, to dzwońcie / piszcie, kolejność dowolna. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk bys "fagas" lecia łto daj cynk..

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chce lecieć troszkę później najpierw nad zalewik "batorówka",a stamtąd  na rawe mazowiecka nad zalew to niech bedzie na godzine 17 pod centralem,podjedzie tam Roman,zbierze te osoby które tam beda i polecicie na Brzeziny,w Brzezinach dolaczymy,ja,Strumyk i Dann.a wiec wszyscy chetni na taka traske niech sie zbiora na godzine 17 pod centralem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z plazy w Sielpii ;) ludzi wiecej w kolejce po lody i na deptaku, niz na plazy - dziwne ;) bo goraco, a woda orzezwiajaca, choc plytka.. :smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem umówiony o 19.15 z dwoma kumplami na Dellu, tam zadecdujemy gdzie lecimy, więc jeśli nie będziesz miała innych propozycji - zapraszamy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówiłem się w Zgierzu ok.18.30 i jadę w 2-3 motocykle do Głowna nad wodę się zrelaksować, polatać :smile: Tempo turystyczne, starczy szaleństw w tym tygodniu (piszcie, dzwońcie, wpadajcie do Maka na Zgierz, to po was wyjedziemy ok.19)  :riding:

 

P.S. Numer mam w profilu.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To inaczej...Spotkajmy się ok.19.15 w takim razie na Wycieczkowej (parking Kaloryfer) 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...