Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Z Glebą kruszów odwiedziliśmy, ale tak się złożyło, że nawet jednego moto nie było a pogoda dziś była świetna

 

O której? Podjechaliśmy 20 maszyn ok.22.30

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 17:00, to chyba większość odliczała czas do pojawienia się pod centralem ;)

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem, ale akurat o tej ja bylem tam, i sprawdzilem czy jest ktokolwiek juz nawet nie mowie z forum. Ale nic a nic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pozostaje tylko wytłumaczenie, że to nie pora obiadowa dla motocyklistów :smile:

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak widac nie, a trasa rozkopana w 3 doopy, ktos pisal ze zna objazd ;p

 ja znam :P

 

jedzie się poboczem za pachołkami :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobocze jest rewelacyjne , ale dla mniej zdeterminowanych najlepiej bedzie tak: Tomaszowską do Kolumny w lewo i od razu w prawo na Tomaszów , potem za kawałek będzie rozwidlenie na zakręcie , jedziemy w prawo , przecinamy szosę Rzgów-Kurowice i cały czas prosto przez Modlicę . Droga trochę kręci i wąsko , ale wylatuje się w centrum Tuszyna . Tam skręcamy w prawo w stronę trasy i wylatujemy na drugich światłach przed Młynem . Powodzenia :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b. fajna trasa, którą podał Żarek, z 1 ale - w pewnym momencie też są roboty autostradowe, i przez dobre 100m jedzie się totalnie rozwaloną drogą, żwirowatą z niezłymi dziurami - w dzień ok - 5km/h, ale w nocy można się nieźle wysypać.

no i trzeba na tej trasie uważać na stop'y - jest ich kilka.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są dziś chętni na przejażdżkę motocyklową to proponuję się spotkać przy skrzyżowaniu ulic Aleksandrowskiej i Szczecińskiej (między salonem japońskich samochodów a krańcówką tramwajową) o godzinie 19:33. Można by pojechać w stronę Strykowa lub zahaczyć o Zgniłe Błota ewentualnie do Pabianic. Ja zapewne się udam w któreś z tych miejsc samotnie lub nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill na Zgnilych to byłoby to :biggrin:

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie mam co robić około 19-20 i później. ktoś gdzieś coś? ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ja znam :P

 

jedzie się poboczem za pachołkami :biggrin:

też  popitalałem za pachołami, przed nami jakiś koleś w puszce i tir nam drogę zajechał, że osobówka nie dała rady, a my prawie do rowu wpadliśmy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to chyba nie 2oo ;)

 

byłem właśnie na spacerze w Motorwings, i wróciłem do domu zobaczyć czy coś gdzieś ktoś - i nie widzę. 

 

chyba za chwilę znów gdzieś na spacer, szkoda wieczoru ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

broto lecimy gdzies cos ? :biggrin:  na tame np smardzewice ?

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem naprawiać parasol ogrodowy ;p zajelo mi to godzine ;p dlatego nie odczytalem :/ a jestem chyba jedyna osoba bez smartphone'a ;p co do tej tamy, to juz mnie w domu nie bylo do centrum smignalem po kobiete i teraz sie smaze w domu. Jutro praca to trza korzystac. A jutro ma padac :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh za wolno czytasz ;P

 

205 km zrobione http://goo.gl/maps/h86J6, Marta prowadziła ;)

 

20130519160120.th.jpg

 

fajnie było :smile: tylko już dziś zmęczenie poczułam :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w sumie ja i tak chciałem zrobić szybką trasę. już za dużo razy w tym miesiącu tankowałem ;p a do portfela nie przybywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...