Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

To może od razu na Selgros  ;)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne jasne

Wlasnie widac co sie buduje nad czestochowa i idzie w naszym kierunku

http://www.yr.no/satellitt/europa_animasjon.html

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinknie się smigało ;) pogoda typowo wakacyjna :biggrin:

 

świętne słowa, pozdrowienia dla wszystkich śmigających, przede wszystkim dla gumującego Rolanda :P

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świętne słowa, pozdrowienia dla wszystkich śmigających, przede wszystkim dla gumującego Rolanda :P

 

Jeszcze nie widziałem w tej roli Rolanda, więc już żałuję :P

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dziś dzień czyszczenia ciuchów, kasku i motocykla z flaków i pancerzy chrabąszczy  :wacko:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Roolek dał wczoraj popisówe, zaczynam bać się z nim jeździć - wariat jakiś :smile:

 

A tak serio to myślę, że obejrzy kalka filmików na yt. poczyta na forum i nam pokaże! :smile:

 

 

Mimo iż się trochę zgubiłem to było bardzo miło, kapciowało się bardzo sympatycznie i lacia też przypaliłem więc wypad uznaje za udany .

Może w przyszłym tygodniu ogarniemy temat i będą jakieś foty, filmiki . W tym tyg ja już odpadam, bo żona dała mi karę :biggrin:

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W tym tyg ja już odpadam, bo żona dała mi karę

Już ja się domyślam za co ta kara :biggrin:

 

Fazer nie bądź miętki! Przybywaj pod central a baba jak nie jeździ to w domu zostawić i niech czeka! :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ja się domyślam za co ta kara :biggrin:

 

Fazer nie bądź miętki! Przybywaj pod central a baba jak nie jeździ to w domu zostawić i niech czeka! :biggrin:

 

Hahaha nie, nie za to ta kara :biggrin:

 

Dziś rano jechała samochodem, a ja na moto i ją ko kole wyprzedziłem - dostałem BANA za niestosowne zachowanie w ruchu ulicznym ... :biggrin:

 

Zobaczę co da się zrobić ;)

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zobaczę co da się zrobić

Na kobiety są dwa sposoby: oszukać i potajemnie się wymknąć albo w trakcie "czynności rekreacyjnych" zanim dojdzie zapytać czy mogę dziś iść na moto i jeśli nie to stop  B)

Spróbuj wykorzystać sposób nr #2...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zobaczę co da się zrobić

 

Może żonę na plecy zamiast Gleby np.  - myślę, że by się nie pogniewała... ;)



 

 

Spróbuj wykorzystać sposób nr #2...

 

Z punktu widzenia kobiety stanowczo odradzam stosowanie takich praktyk :biggrin:

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może żonę na plecy zamiast Gleby np.  - myślę, że by się nie pogniewała...

Ja myślę, że żona po tym co widziała rano by z szanownym mężem na moto nie wsiadła, więc problem nie leży w braku zaproszenia...

 

 

 

Z punktu widzenia kobiety stanowczo odradzam stosowanie takich praktyk

No i się wydało, że to skuteczny sposób. Przestańcie drogie panie zabraniać to nie będziemy musieli się uciekać do tego rodzaju szatańskich praktyk :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i się wydało, że to skuteczny sposób. Przestańcie drogie panie zabraniać to nie będziemy musieli się uciekać do tego rodzaju szatańskich praktyk

 

Bardzo proszę nie uogólniać - ja z zabranianiem nie mam problemu, ale faktem jest, że byłoby nam łatwiej znieść niektóre Wasze pomysły, gdybyśmy otrzymywały coś w zamian ;)

 

I ja widziałam jak Jędrzej jeździ, i mimo pokaźnych rozmiarów nie boję się jeździć z nim - to chyba kwestia zaufania...? :smile: 

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I ja widziałam jak Jędrzej jeździ, i mimo pokaźnych rozmiarów nie boję się jeździć z nim - to chyba kwestia zaufania...? :smile:

 

"Pokaźnych rozmiarów" czego? Jędrzeja ? motocykla? :smile:

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zapomniałem, że Ty ten tego nooo ... błogosławiona :smile:

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...