Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko ja w tym tyg. 1088Km i w sumie było "delikatnie" :smile:

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Spoko ja w tym tyg. 1088Km i w sumie było "delikatnie"

U mnie będzie podobnie... w weekend ze 200, w czwartek ponad 200. Jakaś Spała jeszcze... :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem nowy i z tego co czytam i jak jeździcie w moje okolice nad wodę to najczęściej Smardzewice. Obczajcie sobie ten ośrodek: http://www.wodnikbronislawow.pl/wodnik/index.php?option=com_content&view=article&id=55&Itemid=57 
Chociaż pewnie pare osób zna to miejsce, ale za dużo motocyklistów tam nie ma, a naprawde warto się tam przejechać jeżeli jest sie już w tych okolicach. Nawet ładne łanie można spotkać! :smile:

Naprawdę polecam! Fajne miejsce do wypoczynku i posiedzenia. Jakbyście sie tam wybierali to piszczie do mnie, bo rozpędzam sie z górki i się dotaczam w pare minut, bo mieszkam niedaleko :P. Są tam jakieś bary. Można pograć w siatke, popływać... kajaczki te sprawy. Więc zapraszam w weekend :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobota i niedziela 600... :biggrin: to dopiero pocZatek  ;)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś? Ktokolwiek...
Gdzie? Na Dellu...
Coś? Chwilę polatać...

Kiedy? Dzisiaj za jakieś 30-45min...

Będę na Dellu do 21 więc jak coś to wpadać na jakąś małą rundkę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy spontan pod tytułem "Kruszów" dla mnie był wyjątkowy ... Pierwszy raz pękła mi guma ... a dokładnie wentyl .Na szczęście pod samym Kruszowem .
Dziękuje ekipie z którą jechałem, że nie zostawiła mnie na pastwę losu :biggrin: I dzięki za izolację :smile:

 

Gumy nie skończyłem i czekałem tylko 15 min na transport, więc nie było źle :smile:

 

P.S

Dobrze, że nie zeszło mi powietrze jak jechałem na kole :smile:

Edytowane przez Fazer (wyświetl historię edycji)

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się dzieje o tej porze? Dopiero wróciłem z motonga ale 85 km mi mało. Jedziemy gdzieś? :P

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek latamy teraz jak coś to możemy się umówic na galerii w Konstantynowie bo dojazd na miejsce jest trochę przez pola i łąki :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzućcie jakąś ciekawą trasę nad Jeziorsko, chcemy ruszyć ze Strykowa i ominąć autostradę

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzućcie jakąś ciekawą trasę nad Jeziorsko, chcemy ruszyć ze Strykowa i ominąć autostradę

Jak ostatnio zabrali mnie znajomi to lecieliśmy przez Lutomiersk, Szadek, Rossoszyce, Jeziorsko i na tamę od tyłu. Wracaliśmy przez Poddębice. Fajna trasa jeśli ktoś nie chce jechać najkrótszą drogą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...