Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za spotkanko, choc prawde mowiac wiele mi jeszcze do was brakuje, Panowie :smile: Spaliny wasze jeno wachalam :biggrin: Ale czuje sie usprawiedliwiona, bo po pierwsze moja malutka to tylko 400-tka, a po drugie na dobra sprawe w sumie jezdze ze 2 miesiace i na zakretach powinnam jeszcze pampersa nosic... :biggrin: :D :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od razu Rzym zbudowano ;)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od razu Rzym zbudowano ;)

 

Dokładnie Bulba, będziemy ćwiczyć i nabierać doświadczenia w takich spontanach jak dzisiaj :smile:  :riding:

Nie ma co się martwic sąsiadko  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerka, czytając komentarze już żałuję, że musiałem lecieć do domu po macu na włókniarce ;))

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cholerka, czytając komentarze już żałuję, że musiałem lecieć do domu po macu na włókniarce )

 

No dokładnie szkoda, że odłączyło się kilka motocykli po Maku, bo polecieliśmy na lotnisko, fajna sprawa  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a mówiłeś mi że szkoda, że jadę - liczę tylko na to, że uda się to jeszcze nie raz powtórzyć :smile:

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie szkoda, że odłączyło się kilka motocykli po Maku, bo polecieliśmy na lotnisko, fajna sprawa  :riding:

Wyjechaliśmy w 15, a dojechaliśmy w 10 chyba  :P W czwartek myślę, ze będzie dobre spotkanie i zrobimy przejazd nie w 10, a w więcej motocykli  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W czwartek myślę, ze będzie dobre spotkanie i zrobimy przejazd nie w 10, a w więcej motocykli     

 

Nie liczy się ilość tylko jakość - jeszcze zdążysz się przekonać  :hihi: Jutro też spontanik? :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku jutro odpada - siła wyższa, ale w środę lub bardziej prawdopodobnie czwartek raczej podlecę...

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczy się ilość tylko jakość - jeszcze zdążysz się przekonać  :hihi: Jutro też spontanik? :smile:

Zawsze bylem za jakością i dobra atmosfera w grupie, wtedy pojawia się sam uśmiech na twarzy :smile: No na pewno się przekonam wcześniej, czy później :smile: Po dzisiejszym spotkaniu uśmiech mam do tej pory, wiec jeśli czas pozwoli to jutro tez z chęcią bym Was zobaczył  :riding:  Trzeba nabierać praktyki  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wypad nad to jezioro za lotniskiem zostanie mi w pamięci! :-P tam top można w ciągu dnia z jednorazowym grillem skoczyć :-) fajnie się latało tylko czym później tym zimniej było w męskie narządy rozrodcze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roland- ale nie zamarzły Ci??? :blink:

hahaha cóż za bezinteresowna troska  :decayed:

 

 

Rooland starość nie radość

kocią skórkę trzeba sobie wkładać :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wypad nad to jezioro za lotniskiem zostanie mi w pamięci! :-P tam top można w ciągu dnia z jednorazowym grillem skoczyć :-) fajnie się latało tylko czym później tym zimniej było w męskie narządy rozrodcze ;-)

plecaczek Tobie potrzebny jak nic ;) który będzie dbał o Twoje.. cojones (czyt. kohones, czyt. "męskie narządy rozrodcze")  :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj liga mistrzów czyli orzeszki ziemne + piwko !

Dokładnie, dobry mecz dzisiaj będzie.  :biggrin:  Ja tam wole paluszki słone, chociaż do takiego wydarzenia to może lepiej popcorn zrobić B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latałem cały dzień, wieczór podobnie jak pisze rooland piwko, pizza i jakiś film ...A jakiego browara na dziś polecacie? ja chyba mam jeszcze Leszki w lodówce :smile:

Edytowane przez Fazer (wyświetl historię edycji)

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja znów w robocie do 22:15. wyjeżdżając zrobię rundkę wokół rond, nuż kogoś złapię ;)

jeśli nie - dziś na kolację robię w domu frytki i kiełbachę :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

browar muszę zakupić po drodze... w lodówce chyba tylko 1 heineken. nie pamiętam już czy go wypiłem :blush:

ale może kogoś spotkam po robocie, i wtedy jakiś spacer 2oo na kolację...

 

dopisane 00:30 24.04

ps. no i jak zwykle wszystko zamknięte - kurde co za miasto. nie ma to jak żyć np. w Hiszpanii, tam życie się zaczyna po 22 ;)

tymczasem zostało mi jeść frytki i kiełbachę, ale... zobaczcie co zakupiłem co popicia :biggrin:

http://republika.pl/jaquzie/piwko.jpg

grejpfrut za***isty :riding:

 

jutro chyba do kruszowa pojadę.. w końcu mają na dachu, że 24h czynne.. ;) kto jedzie? kończę robotę o 22:15.

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jutro chyba do kruszowa pojadę.. w końcu mają na dachu, że 24h czynne.. kto jedzie? kończę robotę o 22:15.

 

maybe I :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...