Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Na tą chwilę moje źródła meteorologiczne przewidują: brak słońca, temp. 9*C i przelotne opady deszczu od godziny 15-16 do około 20.

Wszystko oprócz deszczu, przynajmniej przeze mnie jest do zaakceptowania i dlatego chciałbym wyjątkowo, aby moje źródła zawiodły ;)

 

Julka, przypomnij proszę o której godzinie odbywają się czwartkowe spotkania pod Centralem - z góry dzięki.

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na potrzeby czwartkowego spotu, przyjmijmy, że Twoje źródła są do d*py :P

 

 

Julka, przypomnij proszę o której godzinie odbywają się czwartkowe spotkania pod Centralem - z góry dzięki.

W sezonie były o 19, ale później przenieśliśmy je na 18, bo wcześniej robiło się ciemno, więc myślę, że godzina jest do ustalenia :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie spotkania były o 18, ale teraz to chyba za późno...

 

Dzisiaj latałem od południa i było naprawde ciepło, ale jak wracalem około 17 to już było czuć zimno ...

Dodam że ubrany byłem w kombinezon i bielizne termoaktywną, mimo tego troche zmarzłem  :crash:

Edytowane przez Lans (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na potrzeby czwartkowego spotu, przyjmijmy, że Twoje źródła są do d*py :P

 

W sezonie były o 19, ale później przenieśliśmy je na 18, bo wcześniej robiło się ciemno, więc myślę, że godzina jest do ustalenia :smile:

Dzięki. W takim razie jeśli ostatni czynnik pogodowy zawiedzie (deszcz) to chętnie podjadę. Będę obserwował godzinę spotkania.

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj latałem od południa i było naprawde ciepło, ale jak wracalem około 17 to już było czuć zimno ... Dodam że ubrany byłem w kombinezon i bielizne termoaktywną, mimo tego troche zmarzłem 

Mięczak :biggrin: ja dzisiaj wystawiłam szpeja dopiero po 19 :biggrin:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, 19:00 to również trochę późno.

Wstępnie proponowałbym między 17, a 18, a konkretną godzinę można ustalić w czwartek jak będzie wiadomo co z pogodą.

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mięczak :biggrin: ja dzisiaj wystawiłam szpeja dopiero po 19 :biggrin:

Ale Ty zrobiłaś tylko 8 km , a ja przepaliłem cały bak :biggrin:

Czyli za długo nie wytrzymałaś :biggrin: Przejechanie 8 km zajmuje kilka minut  :riding:

Edytowane przez Lans (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustalmy konkretną godzinę na czwartek komu jak pasuje ? najlepiej by było spotkać się o godzinie 17.00 bo później to faktycznie nie ma sensu będzie ciemno i zimno

to jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale padac ma :sad2:

 

http://www.yr.no/satellitt/europa_animasjon.html

 

Chmury ida jak cholera :sad2:

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale Ty zrobiłaś tylko 8 km , a ja przepaliłem cały bak Czyli za długo nie wytrzymałaś  Przejechanie 8 km zajmuje kilka minut 

 

Cały bak? Czyli dwa razy odkręciłeś manetę? :biggrin:

 

 

Ktoś się dziś wybiera pod Central na 17:00 ?

 

Ja odpuszczam, gdyż jeden taki mi podprowadził moto :P

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w Zdunskiej Woli i od kilku minut zaczęło kropić. Wygląda na to, że około 15-16 faktycznie może popadać.

Ja odpuszczam.

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Dąbrowie juz pada wiec do zobaczenia w przyszlym albo jeszcze bardziej przyszlym tygodniu :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...