Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Czy coś się dzieje w tygodniu? Ktoś ma może ochotę się przelecieć przed zimą? Dajcie znać bo o ile mi wiadomo na Wszystkich Świętych ma śnieg padać więc delikatnie mówiąc kapota...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wybieramy się z Dorotą koło komina, wstępnie plan jest Zgierz połazić po parku a później McDonald na kanapkę. Mile widziane propozycje i osoby, które chciałyby towarzyszyć w przejażdżce :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapisałem, jak coś mój: 505740272. Będziemy czekać 13;30 na parkingu pod Castoramą koło ronda na Zgierskiej.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie że ludzie rano zobaczyli jaka pogoda i już wybyli bez pisania na forum w swoich grupach a ja jestem spóźniony

 

Jeśli ktoś chce jechać po prostu bądźcie na miejscu. Pozdro i do zobaczenia.

Edytowane przez Aidekk (wyświetl historię edycji)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jutro będzie pogoda ? ktoś coś gdzieś śmiga? Dell? tama Tomaszów ,Rawa...jakieś propozycje

 

Może godz 12 start dell ...?ktoś chętny??

Edytowane przez daniel33650 (wyświetl historię edycji)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z wycieczki po Łodzi byłem na ulicy Łupkowej/Książka gdzie jest punk widokowy na Łódź. Super widok ale ziąb niesamowity dziś jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że w tym sezonie już nie będzie pogody moto schowane w garażu aku odpięty więc lipa ;/ ale bardzo mi się podoba pomysł kolegi kramer z tym wypadem do stolicy jak tylko się zrobi pogoda w przyszłym roku można było by polecieć tylko większą grupką :biggrin: więc szykować się ! LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapraszam w przyszłym sezonie do Kotliny Kłodzkiej, jest gdzie jeździć: trasa 1000 zakrętów Kudowa-Radkow, autostrada sudecka, po południowej stronie granicy mekka czeskich motocyklistów - trasa44 czyli czerwonohorskie sedlo, wszystko w zasięgu 50 km :smile:) 150 kilometrow dalej mamy tor w czeskim Brnie a jak dobrze trafimy z datą to można się wybrać na czeskie Tourist Trophy zaraz za granicą http://www.roadracing.pl/ W okolicy jest też pełno ciekawych zabytków jak twierdza kłodzka, twierdza srebrna góra, zamek książ, miasteczka uzdrowiskowe kotliny, malownicze górskie miejscowości jak międzygórze, kopalnia złota w złotym stoku. Nie sposób wszystkiego wymienić :smile:)) Ja chętnie obwiozę po okolicy i mam kilka miejsc noclegowych :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w tym roku w Kotlinie Klodzkiej kilka dni na moto , wiec potwierdzam,ze jest pieknie.Chetnie w przyszlym roku tez bym sie wybral'poniewaz jest co zwiedzac i gdzie jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem na weekend - polecam

Miałem bazę z widok na skały w Radkowie, czyli na początku trasy 101 zakrętów,

byłem w pubie motocyklowym, fajne ślady na parkiecie po paleniu gumy (musiała być niezła zadyma - palona guma i palony parkiet).

Przejechałem się fragmentem autostrady.

Widoki , zakręty i :biggrin:

Edytowane przez miqul (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuj, że nie zawitałeś na czeską stronę. Drogi u nas a drogi tam to jakby porównać niewygoloną kobietę po pięćdziesiątce ze słodziutką jędrną osiemnastką :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Drogi u nas a drogi tam to jakby porównać niewygoloną kobietę po pięćdziesiątce ze słodziutką jędrną osiemnastką :smile:

 

Luki nie przestajesz mnie zadziwiać ... Ja rozumiem, że w życiu warto wszystkiego spróbować ale żeby aż tak ??? :decayed:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos dziś planuje jakieś latanko?? :riding: :riding: Czy wszyscy przez te święta zapomieli co to kochanie? :decayed: :decayed: jak się to robi http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...