Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś bym się wybrał na przejażdżkę - Tomaszów/Spała etc.? Są chętni? Bo jak nie, to wyruszam sam ok.16.15 :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś bym się wybrał na przejażdżkę - Tomaszów/Spała etc.? Są chętni? Bo jak nie, to wyruszam sam ok.16.15 :riding:

 

i tak zawsze spotkamy się na dellu :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema wszystkim jutro jeżeli bedzie taka pogoda jak dziś :decayed: planuje zrobić wypadzik niedzielny. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif .spotkanie pod centralem..godzina po obiadowa :riding: 14.00...wstepnie gdyż ktoś by się spóźnił to poczekamy jeżeli da znać że taka sytuacja istnieje..lecimy gdzie nas koła poniosą myślałem o tamie Tomaszów bądź zalew Rawa Maz..cel do uzg...ktoś chętny wpadać

http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif ....jak coś to priv

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda super ...:0 byłem koło 17.30 na dellu było sporo motongów.. :riding:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie najgorzej z przyczepnoscia..dlugo opona sie rozgrzewa, a nawet jak juz polatasz dluzej to i tak nie trzyma jak nalezy ..do tego wch..j lisci :sad2: ostatnio przy dohamowywaniu przez lukiem mialem nielada dylemat jak zobaczylem wyslany liscmi asfalt :smile:

 

podobno w piatek ma byc 20 stopni to moze jeszcze sie polata :smile:

Edytowane przez dan-erłan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chętnie bym gdzieś wybrał ok.18'stej :smile: Możemy się wstępnie umówić na Dellu o 18.15? (przy rondzie od strony Rokicińskiej) :riding:

 

Edit: Na pewno będę w okolicach Della do 18.30, potem się zobaczy - w razie czego dzwonić lub pisać :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie najgorzej z przyczepnoscia..dlugo opona sie rozgrzewa, a nawet jak juz polatasz dluzej to i tak nie trzyma jak nalezy ..do tego wch..j lisci :sad2: ostatnio przy dohamowywaniu przez lukiem mialem nielada dylemat jak zobaczylem wyslany liscmi asfalt :smile:

 

podobno w piatek ma byc 20 stopni to moze jeszcze sie polata :smile:

 

Siemka spróbuj z niższym ciśnieniem , ja w hayce upuściłem na 2.3 i jest super, uważać trzeba tylko przy dużych prędkościach na zakrętach bo trochę pływa :drool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A d*pa...

Asfalt jest tak zimny ze chlodzi niemilosiernie.

Przednia guma jak z plastiku (Tylnej oczywiscie nie skomentuje bo klei jak marzenie :biggrin: )

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulba co Ty pitolisz, dzisiaj chyba nawinąłem 100km i jeździło się jak po szynie :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A d*pa...

Asfalt jest tak zimny ze chlodzi niemilosiernie.

Przednia guma jak z plastiku (Tylnej oczywiscie nie skomentuje bo klei jak marzenie :biggrin: )

 

Irek musisz śmigać na tylnej w takim razie, no i całe szczęście że masz zimówkę inaczej nie wiem jak by to było........................................ :decayed:

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicamy gdzieś dzisiaj ?

 

do lasu narobić hałasu :biggrin:

Naciskam starter. Jeszcze kominiarka,rękawice,kask.Ruszam,opada zmęczenie i złość.Zostawiam za sobą świat pełen zawiści,krzywd,raniących niedomówień..... bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...