Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Panie i Panowie. Wybiera się ktoś może na "nocny mocny" do Bełchatowa? Z tego co wiem to ekipa z Della smaży około 18 kiełbaski na Ofiar Terroryzmu a później długa na zlot. My najpewniej lecimy w 2 autka i 2 motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wybieram się rodzinnie na dwa bzyki do Woli Łokotowej - "Batorówka", jak ktoś tam będzie to dzwonić, nr. w profilu....

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Kto leci dzisiaj na DELL'a ??

 

Zlot fajny... szkoda tylko, że jestem biedniejszy o dowód :/

 

A wiesz już dlaczego? :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. 19.00 jadę w kierunku Koluszek prawdopodobnie, ktoś ma chęć się przyłączyć? :riding:

 

Edit: Właśnie szykuje maszynę do startu, więc jak coś dostępny pod telefonem.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja propozycja na 15 sierpnia jest taka: http://motocykle-lod...rzgow-15082012/

 

a pozniej proponuje do tresty nad wode !! :P

Edytowane przez Suchy-wolk
- dodany link. (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę 19 jakiś eypad sulejów niebieskie źródła pogoda ma być LUX..potem jakiś obiad i dalej cos na miejscu sie wymyśli..chętni?? :riding: :riding:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spontan :riding: sobota godz 9;00 lece z żoną nad Bałtyk ;) kierunek Władysławowo może Chałupy :drool: spacerek jakiś , rybka , piwko i w niedziele kita do Łodzi :decayed: są chętni ???? :drool: nocleg jakiś motel może hotel :whistling: pisać lub dzwonić 502-438-364

CBR RR 900- CBR XX 1100 - ZZR 1400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko co wy na to Zdunska Wola, ze Zdunskiej na Uniejow tama , ja bede na naprzeciw zajazdu Skorpion w Osrówku . pijemy u mnie kawe . i lecimy niedziela wieczór powrót na Ostrowek Grilll kielbaska i piwko bezalkocholowe jak cos to dzwoncie !!! 514378498

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...