Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

SOBOTA ŁADNA POGODA ,A TU CISZA NIKT NIE WYPROWADZA 2oo NA SPACER chyba ze wszyscy juz latają o 15-stej tez gdzies lece jak by ktos miał ochotę to zapraszam.. gdzie jaszcze nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę że skoro dziewczyny wychodzą z jakąś inicjatywą, są z Łodzi i robią coś dla Łódzkich motocyklistów to warto je wesprzeć naszą obecnością, nie chcesz promować to nie promuj, pamiętaj tylko że takie akcje robi się non-profit także nic z tego nie mają czy ty będziesz to promował czy nie, na FB od miesiąca głośno o tym więc nie wiem w czym masz problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam FB, ale to nie znaczy, że nie istnieję. Jestem zdania, że FŁM zasługuje na wzmiankę o organizowanej imprezie. A to, czy takie akcje robi się non-profit, czy też nie,  nie ma tu nic do rzeczy.  Chodzi o zasady. A fakty są takie, że forum olały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleki jestem od odwodzenia kogokolwiek od obecności na tym zakończeniu. Zwróciłem tylko uwagę, że jeżeli ktoś bojkotuje to forum, a wiem, że ze strony łódek jest to działanie celowe, to nie powinno się na owym forum, organizowanej przez niego imprezy nakręcać. To chyba logiczne. Natomiast kto chce niech jedzie i dobrze się bawi.

Edytowane przez PH7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eramus napisał:

Korsarze też nie udzielają się na forum tzn, że mamy mieć z nimi kosę ? 

To nie jest kwestia kosy. Forum Łódzkich Motocyklistów powinno zrzeszać wszystkich motocyklistów, wszystkich. I nie ma znaczenia, czy ktoś jeździć sportem, crosem, czy 125tką, tak to osobiści widzę. Jeżeli były organizowane imprezy w Bełchatowie, czy Brzezinach np., były o tym informacje na forum. Nikt tu nie mówił, że dziewczyny nie robią pozytywnych akcji, ale o sesji do kalendarza dowiedziałem się z EI, a nie z forum.

Ja osobiście chętnie bym się pojawił na takiej imprezie pojawił, ale skoro dziewczęta owiały to taka tajemnicą, to zaplanowałem sobie sobotę inaczej. I nie sądzę, żebym był odosobniony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera! Przez nieuwagę wcisnąłem "Lubię to" pod postem PH7, a lubię raczej Łódki.

Sam nie mam FB i też muszę poszukiwać pewnych informacji poza nim, ale aż tak bym się nie spinał jak kolega PH7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Lece jutro na Żłobnice wraz z kolegą polatać trochę po winklach. Jeżeli ktoś ma ochotę się zabrać to dajcie znać. Wstępnie wyjeżdżamy gdzieś koło 11;30 z pod ZOO.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam motocykla już i mam ślub szwagra. Ale nie jadę, bo nie mam motocykla ;)

Ślub nie ma tu nic do rzeczy :decayed:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...