Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Mi chodzi po głowie zamek w Mosznej

Namówiłeś mnie ;) Daj znać jak już się obudzisz, ja mogę lecieć za 30 min :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze..zameczek w Mosznej też bym chętnie pozwiedzał, tym bardziej że to ładna traska koło 500km w obie strony..ale niestety dziś mi odpada..

 

Pozazdrościć mi Wam dziś zostaje :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem jak zdales egzamin i masz papierek przy sobie ryzykujesz tylko 50zl za brak dokumentu

Ale reki sobie uciac nie dam :smile:

 

Wysłane przez gołębia pocztowego

Bo w systemie widniejesz z prawkiem "A" wczesniej, zanim odbierzesz dokument :smile: ale musialbys doczytac, moglo sie cos zmienic..

 

Wysłane przez gołębia pocztowego

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Maciek, my to chyba na BP przy Kolumny możemy się spotkać?

A nie lepiej port Łódź już zatankowani? Bo i tak chyba lecimy S-ką kawałek a później na Kluczbork.


Fajny cel, szkoda tylko że trochę za daleko jak na mnie + plecaczek. Właśnie szukam gdzie by tu dzisiaj, ale zasięg raczej ok 100 w jedną stronę, a nie 250.

Nie bądź miętki :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ok, tylko które miejsce dokładnie

No tak jak zawsze... pod Ikeą przy ścianie na parkingu? :smile: Koło samego rondka na wyjeździe.

 

 

 

Dla mnie luz, ale luba piszczy że za daleko, że się nudzi, że siedzenie twarde itd ;-)

Przyczep sobie tablet na plecach, włącz film i daj jej słuchawki :biggrin:


Po drodze do was dołączę, wiec możecie się już zbierać. Proponuje jechać taką trasą (co wy na to?) i jeśli wam odpowiada, to będę czekał przy magazynach Kaufland.

Nie wziąłem pod uwagę, że Ty z nie z Łodzi. W takim razie chyba zbiórka na BP Rzgowska a nie port :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna opcja. Szkoda, ze kask wczoraj wypralem. No i chyba mam zle moto trochę do takich wypraw jednak.

Ehh

Dylematy, dylematy 😑

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna opcja. Szkoda, ze kask wczoraj wypralem. No i chyba mam zle moto trochę do takich wypraw jednak.

Ehh

Dylematy, dylematy 😑

Piuriel uwierz, na CBR sie da. Nawet 1400 w 2 dni zrobic :smile: i w sumie nie narzekalem za bardzo :smile:

 

Zamek w Mosznie chodzi za mna od dluzszego czasu. Ale dzis wybitnie nie dam rady, niestety.

 

Wysłane przez gołębia pocztowego

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś wyskoczy na żarcie do We Młynie? Tak za 30 min mogę do Łodzi podjechać :smile: Tylko to szybka decyzja musi być bo stoję pod klatką i nie wiem czy iść po piwo czy się wstrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piuriel uwierz, na CBR sie da. Nawet 1400 w 2 dni zrobic :smile: i w sumie nie narzekalem za bardzo :smile:

 

Zamek w Mosznie chodzi za mna od dluzszego czasu. Ale dzis wybitnie nie dam rady, niestety.

 

Wysłane przez gołębia pocztowego

Wiem, ale troche innym tempem niż beda jechać Panowie.

No i nadal mam mokrą wyściółkę w kasku.

A może ktoś wyskoczy na żarcie do We Młynie? Tak za 30 min mogę do Łodzi podjechać :smile: Tylko to szybka decyzja musi być bo stoję pod klatką i nie wiem czy iść po piwo czy się wstrzymać

Dawaj po piwo i ogladaj moto gp jak ja 😀

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emq - poproszę o fotki na maila! Koniecznie w pełnej rozdzielczości :smile:

Dzięki za wypad panowie! Jazda była przednia... choć na miejscu trochę za mało. Napięty harmonogram bo wyjechaliśmy dopiero o 11:00 - na przyszłość musimy od rana robić wyjazd albo z 1 noclegiem (lub nawet dwoma!). Pomyślę na przyszły weekend, może będzie pogoda to zrobi się kolejny :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...