Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Godzina 10:00 wyjazd do Kazimierza Dolnego. Prędkość turystyczna v max 160. Ktoś chętny? Miejsce zbiórki do ustalenia. Kierunek na Radom.

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina 10:00 wyjazd do Kazimierza Dolnego. Prędkość turystyczna v max 160. Ktoś chętny? Miejsce zbiórki do ustalenia. Kierunek na Radom.

 

Szkoda że tak późno dałaś znać bo chętnie bym się podłączył :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak wspomnę, że zastanawiam się nad paradą wojska polskiego w Wawie. Jak dobrze pamiętam zaczyna się o godz 12:00, więc mamy jeszcze trochę czasu. Są jacyś chętni? Bo samemu nie chce mi się jechać :smile:

http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,20530439,15-sierpnia-swieto-wojska-polskiego-objazdy-i-zamkniete-ulice.html

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tak późno dałaś znać bo chętnie bym się podłączył :sad2:

 

bo ze mną to tak jest :P jeszcze pijemy kawę 

 

godzina 11:00 zbiórka na stacji benzynowej w Jeżowie przy trasie na Rawę.

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się Aidekk sterczeć na paradzie ;) i kombinuję gdzie by tu z plecakiem jechac..

Chodzą mi po głowie Chęciny.. Albo besiekiery i powrót przez jeziorsko..

Albo pić piwo cały dzień :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się Aidekk sterczeć na paradzie ;) i kombinuję gdzie by tu z plecakiem jechac..

Chodzą mi po głowie Chęciny.. Albo besiekiery i powrót przez jeziorsko..

Albo pić piwo cały dzień :biggrin:

Dobry pomysł z tą traską :smile: to jak, śmigamy?

Tzn chodzi mi o besiekiery :smile:

Edytowane przez Kefas (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak wspomnę, że zastanawiam się nad paradą wojska polskiego w Wawie. Jak dobrze pamiętam zaczyna się o godz 12:00, więc mamy jeszcze trochę czasu. Są jacyś chętni? Bo samemu nie chce mi się jechać :smile:

 

http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,20530439,15-sierpnia-swieto-wojska-polskiego-objazdy-i-zamkniete-ulice.html

 

I jak, pojechałeś? :smile: W piątek pojechałem motocyklem odwiedzić znajomego w Warszawie a z racji tego że siedziałem do poniedziałku, to poszedłem oglądać paradę: przed 12 byłem przy ul. belwederskiej, do 12.30 nic się nie działo, potem przeleciały samoloty i znów długo nic się nie działo, około 13 lunął konkretny deszcz i chwilę potem zaczęły czołgi jechać :decayed:

Mimo tego że cały zmokłem (bo oczywiście parasola nie wziąłem) to fajnie było zobaczyć paradę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam miejscówkę nad Jeziorem Skrzyneckim w okolicach Gostynina. Ciepła i czysta woda z ładną plażą. W sam raz na wypad na weekend by umoczyć tyłek w wodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do map googlowych bardzo by pomogl :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na małą traskę polecam Jezioro Powidzkie. Spokojnie, czysta woda. Można wynająć kwaterę za grosze albo kimnąć się w namiocie.

No i czarna Fortuna z kija zabija każdego kaca.

 

Można jechać albo A2 i płacić jak za zboże albo starą trasą na Konin i cieszyć się zakrętasami :-)

 

https://goo.gl/maps/aQBNHpVM1Y52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi po głowie na ten weekend Drohiczyn

 

plaża nad Bugiem, jakiś spacer na górę zamkową, lokalne jedzenie

 

ale że do weekendu jeszcze chwila to jeszcze wyjdzie w praniu :smile:

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech admin zbierze te propozycje jakos w jednym poscie ..moze z miniatura mapki pod dana propozyjca...hmm.. fajnie by bylo cos takiego zrobic dla tych ktorzy maja troche czasu i nie wiedza gdzie poleciec..otwieraja wtedy posta i maja wszystko w jednym..ino sobie wybrac tylko pasujaca traske i go.

 

Wysłane z mojego GT-P5200 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...