Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

No i jak ?

Strzelal juz ktos w nowym tunelu W-Z ???

Moze Popcorn ? ;)))))

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzieki za wycieczke:) 200 km zrobione.

Oooo dobrze dziś było !!! Trasa zacna a towarzystwo wyśmienite. Pozdrowienia dla młodego plecaczka ... mam nadzieję, ze nie zmarzł !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

haj,

jutro tak o 10-11 jak dopisze pogoda i będzie więcej niż 7 stopni, jadę na działkę do Strykowa na "spacer", a przy okazji na działce przegryźć jakiegoś grilla małego. Jak ktoś ma chęć dołączyć, niech bierze kiełbę/musztardę  ;)  i daje znać - szczegóły do dogrania (węgiel i małego grilla biorę na moto, może ktoś ma plastiki widelce, i ew. talerzyki).

 

ps1. max 3-4 moto - więcej niż 4 moto nie wpuszczam na działkę :laugh2: (bo grilla nie starczy ;) )

 

ps2. jak ktoś ma kask, niech pożyczy nowej koleżance "Aiwis", to do nas dołączy.

http://motocykle-lodz.pl/topic/10648-kask-damski-po%C5%BCycz%C4%99/

 

ps3. kiedyś już taki trip był działkowy (uuu jeszcze kawą jeździłem) - znaleźliśmy po drodze portfel i ~1000zł wewnątrz (ale, żeby nie było, my dobrzy jesteśmy, więc oddaliśmy właścicielowi - zresztą posiadaczowi motocykla również) ;)

 

to co? zachęciłem? B)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cool. Co do godziny wyjazdu i miejsca spotkania - dziś do końca dnia dam znać (pewnie 11, wyjazd np. z DELL'a).

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ja jak będzie pogoda chetny jestem kasku drugiego nie posiadam i nie pomogę w tym temacie

 

 

Jeśli pogoda będzie ok to również chętnie się wybiorę w ostatnią podróż tego sezonu. Kiełby jeszcze nie mam ale zawsze można po drodze kupić :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Great. wstępnie godz. 10 pod Dell'em. Jutro rano potwierdzę, patrząc na pogodę za oknem..

Jeśli znajdzie się kask, zabierzemy i Aiwis.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill naszykowany. Zresztą 2 mam na działce ;)

 

ps. dla potwierdzenia, widzimy się tutaj:

https://www.google.pl/maps/dir//51.7303696,19.5724173/@51.7301009,19.5716109,17.29z?hl=pl

 

Ok, nie pada więc jadę. Jeśli nikt nie wymiękł ;) bo temperatura nie rozpieszcza (z 8 stopni..) godzina około 10:30 pod szlabanem dellowym. Mogę się chwilę spóźnić, bo wcześniej kilka spraw do załatwienia.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...